Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XBOX Game pass co stojí za to vyzkoušet ?

Ahoj
dostal jsem k procesoru kupon na 3měsíční přístup ke hrám přes aplikaci XBOX Pass.
Dopoučíte co vyzkoušet ? Mám pomalé připojení k interntu, hra se stahuje celou noc zatím jsem vyzkoušel:

A Plague Tale: Innocence PC - zkoušel jsem dnes kousek to vypadá neuvěřitelně dobře
Age Of Empires Definitive Edition (to si asi zahraju)
Wolfenstein Young Blood (stahuju)
Gears Tactics - tohle mě moc nebere.

Spíš mě zajimají lepší hry ne arkádové blbosti.
Díky za tipy.

Mňa najviac bavili:
Forza Horizon 4
Gears 5
Metro Exodus
Rise of the Tomb Raider
Sea of Thieves (ale iba MP)
State of Decay 2 (tiež MP)
Ostatné som len poskúšal a hneď aj pomazal.
A Plague Tale je paráda tiež.

XBOX Game pass co stojí za to vyzkoušet ?

Urcite ano. Mas jen pro XBOX nebo i PC ?
Myslim ze neni az takovy problém si vybrat ze seznamu ;) : https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games
Kazdemu se libi neco jineho, mozna Wasteland 2 - ktery na Xbox vypada hrozne o proti PC, The Long Dark by se ti mohl libit nebo FrostPunk, Sniper Elite 4 a The Thalos Principe, Shadow Tactics nebo Surviving Mars jestli mas rad strategie/logiku.
(Mas-li XBOX X tak bych zkusil Kingdom Come: Deliverance nebo Witcher 3, Middle-earth : Shadow of War taky vypada dobre v 4K).

Jestli bych se mohl k dotazu pridat a trochu ho rozsirit, ci asi presneji receno pokratit:

Take mam kupon na 3 mesice na Xbox Game Pass pro PC a zvazuju, jestli to vubec chci vyzkouset. Hry u MS si kupovat nechci a nebudu a naopak, kdyz uz nejakou hru hraju, tak ji chci vlastnit. Takze pokud bych mel vyuzit te moznosti si hrat 3 mesice neco, co potom uz nikdy moct nebudu, tak by to byly jen hry, ktere si nemuzu koupit nikde jinde nez u MS.

Dotaz je tedy zrejmy, jakou MS exkluzivitu vyzkouset na 3 mesice v tom Xbox Game Pass?

Napadla me ta Forza Horizon 4. Pry je hra vyborna, ale obavam se, ze to nainstaluju, zkusim a odinstaluju, anglicky styl rizeni na sedadle spolujezdce asi nekousnu. Takze je jeste neco dalsiho, co byste mi doporucili?

Zdar, nemel by jeste nekdo nejaky tip na hru z xbox game pass pro PC?

Slo by mi spis o hry, ktere jsou primarne na Microsoft Storu.

Hry typu A Plague Tale si planuju koupit na Steamu, tak me spis zajima neco, co je od MS nebo zpriznenych studii.

Predem dik.