Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehrajte CS:GO ani TF2

čaute stala sa táka jedna vec že valve leakol source code nevie sa či to bol hackerský útok alebo zamestnanec to leakol a to znamená že kto stým vie narábať môže to zneužiť tak že pri hraní vám môžu poslať malware alebo sa proste dostať do vašeho účtu a inventára a predať alebo vymazať vaše itemy.

Source je to z roku 2017 a niečo medzi 2018 najhoršie je na tom TF2.

Je toho plný Youtube a internet +ten source code sa dá stiahnuť cez torrent.

Vzdyt je to jasne, pokud hraje na neoficialnich nezabezpecenych serverech, tak diky uniklemu zdrojovemu kodu je pro hackera jednodusi sirit skrz to malware. Akorat bych predpokladal, ze pripojovat se k neoficialnimu serveru, bude pro uzivatele vzdy trochu riziko.