Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Csgo ntb

Poradte mi co najlacnejsi ntb s co najvacsim displejom len na hru csgo, aby isla dokonale na max detailoch..
Ďakujem.

Na 300 eurovom notebooku by si bol rád keby ti to šlo na 30fps na low settings a low rozlíšení... Akože 1000 je možno aj veľa ak je to len na CSGO, pokiaľ sa uskromníš s nižšou grafikou a menej fps, kúpiš aj lacnejšie ale isto za nezmestíš do 300e.

Pre porovnanie - mala som ntb za 800 eur (kupovaný 3 roky späť) a csko mi šlo na low-mid settings na cca 100 fps max. Čiže pokiaľ nechceš bazár tak musíš budget trochu navýšiť.