Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fortnite na Notebooku

Zdravim, mam notebook kde hry moc nehraju, vlastne skoro vubec, jen si obcas z nudy zahraju fortnite, ale spise ho pouzivam na email a podobne, vim ze tento notebook co mam neni nejaka raketa za 50tisic, ale momentalne mi to staci, a pisu sem proto ze kdyz si obcas zahraju fortnite, tak mi prijde ze mam micro lagy, nebo fps dropy, fps mam locknute na 60, coz takle jsem si to udelal sam, Ve hre mam 60FPS ale kdyz jdu do mesta nebo kde jsou stromy, tak FPS kolisa dost a tam zacinaji ty micro lagy, FPS se chova asi nasledovne: 60,60,60,40,60,20,60,30,50,40, takze v jednu sekundu mam FPS 60 a tu samou sekundu mi staci fps padnout na 30, a zase se vrati na 60, zajimalo by me jestli by se dalo nejak zaridit aby jsem mel 60FPS Stale i kdyz jsem ve meste nebo kde je vice objektu, Moje fortnite nastaveni: vse na low,off, a rozliseni nejnizsi co to jde, ciste nainstalovany windows 10 nejnovejsi, zde napisu muj NTB

Intel core i5 3320M, Turbo boost 3300mhz (nastaveno na performanci ve windowsu)
8GB RAM
HDD: 2TB
Grafika: Nvidia GeForce 640M 2GB + Intel hd 4000

Neplanuji kupovat novy pc kvuli tomu ze si obcas chci zastrilet, ale treba existuje nejake vylepseni jak mit stabilnich 60FPS i kdyz je ve hre vice akce, jeste by me zajimalo zda nejak muze toto ovlivnit vsync off nebo on, a zda ho mam mit na on nebo off, a zda ty fps dropy jsou problem Grafiky nebo procesoru, hra se jako takova neseka, ale spise to jsou microlagy, je videt ze to neni ciste stale 60FPS. Dekuji.

jeste dopisu ze notebook je prepastovany a pri hrani fortnite ma procesor: 80-86 stupnu, a graficka karta 71

no, podle benchmarku je ta moje grafika stejne vykona jako Geforce 920MX, a co vim tak lidi co maji 920MX tak maji 60-80FPS, tak prave nevim.

Edit: zkousel jsem overclock graficke karty pres msi afterburner, a prislo mi ze to slo spise jeste hure, nez bez taktovani.

tak jsem zkusil msiafterburner aby mi ukazal teploty pri hrani fortnite, a CPU ma 88C max, a GPU 78C Max, ale ceho jsem si vsiml hlavne bylo to ze vidim i cpu usage pri hrani fortnite je tam stale 98-100 Procent cpu usage, coz asi je spatne ?