Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Název staré české adventury

Zdravím chtěl bych se zeptat na název staré české adventury zaboha si nemůžu vzpomenout,bylo to něco podobného jako horké léto ale určitě o něco málo novější budu rád když mi sem napíšete názvy starých českých adventur snad si vzpomenu ps.Polda to není děkuji Zdenek

Název nevíš - a víš, o čem to bylo?

Mě z těch starých českých adventur zaujaly jen dvě, Polda 1 a Dreamland: Final Solution. Ta druhá věc, to byla podle mě nejlepší click 'n' point česká adventura vůbec. Dnes, i když ji seženeš, tak pravděpodobně nerozjedeš, leda snad na virtuálních strojích s W98 či tak nějak...