Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Company of Heroes CZ - patche + mapy

Potřeboval bych poradit jak a kde vložit dodatečné mapy k této hře ve formátu sga. Skleróza je strašná věc a už jsem ten postup nikde nenašel . A jestli se dají ještě někde dohledat funkční a všechny CZ patche pro "krabicovky" Company of Heroes a Company of Heroes Opposing Fronts.
Co jsem našel různě po netu , tak buď jsou nekompletní , poškozené a nefunkční ap.

o slevu mi tak ani nejde , ale jak jsem koukal tak na Steamu pořídíš jen hru v angličtině . I patche , myslím ty aktuální jsou jen v EN . Po patch
1.7.1 je to dostupné a dohledatelné v CZ . Od patche 1.7.1 už asi jen v EN . A pak , nechce se mi kupovat ten samý produkt na Steamu a po registraci pak pokračovat (aspoň myslím , že to tak funguje) , když mám originál krabicovky doma . Ale díky za tip , ještě na to kouknu ze srandy na Steamu .
Edit : Steam je o ničem a zbytečná aplikace navíc .

Koukal jsem se dobře , vím že čeština je zafajfkovaná , ale do Steamu se mi jít nechce . U Originu pokud byl problém s připojením tak jsem si hru ani nezahrál , protože to nešlo . U krabicovky máš výhodu , že nejsi závislý na netu a připojení . A jak jsem tady četl , tak už tu byl někde i dotaz na problém s W10 a Origin . Pokud to je i u Steamu ......
Raději mám v ruce DVD s hrou než jen aktivační kod . https://www.xzone.cz/company-of-heroes-complete-pack-pc-digital
Tu je psaná lokalizace AN .

Nekoukal jsi dobře:

ale jak jsem koukal tak na Steamu pořídíš jen hru v angličtině

Dnes je taková doba, že bez nějakého klienta si toho moc nezahraješ. O obecném problému Originu na W10 nic nevím. Miliónům a miliónům hráčů funguje, stejně jako Steam. Problém je dnes spíše s krabicovkama, když například W10 nepodporuje některé CD ochrany, a abys legálně koupenou hru nainstaloval/spustil, potřebuješ crack. U klientů tohle neřešíš.

Máš pravdu , dnes je taková doba ....mě prošlo rukama cca 60 - 70 her různých žánrů a jen se třemi byl problém s instalací - funkčností . Jinak v pohodě .
Hledat "chyby" a špekulovat nad tím co kde nastavit , aby mi na pc fungovalo připojení na Origin ap. , jak jsi teď tady dával tohle video
https://www.youtube.com/watch?v=k8oYFxy9yHg je pro mne daleko zdlouhavější než si nainstalovat hru s krabicovky .
Je možné , že zrovna tento problém jsem měl kdysi u Origin i já , ale nebyl nikdo kdo by poradil , nebo vyřešil . Taková je doba .

Tyhle stránky znám a stáhl jsem veškeré CZ verze . Bohužel instalátor se ani nenačetl . i když jsem jej spustil jako správce . A nemám možnost ověřit v čem se stala chyba . Některé patche z jednoho našeho uložiště co jsem stáhl fungovaly v pohodě , takže jsem se u hry dostal z v.1.0 na v 1.7.1 a vše funguje . Tím jsem skončil , další patche buď nenavazují , jsou nefunkční , nebo nejsou pro CZ verzi .