Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IncaBall

Dobrý den mám originální hru IncaBall a nemohu ji spustit na Windows 10
Konfigurace je následující ASUS Intel Pentium Silver N5000 CPU 1,10 GHz
RAM 4,00 GB(použitelné 3,83) Operační systém Windows 10 Home 64-bit
Je nějaká možnost jak tuto hru spustit na Windows 10? Nebo žádná jiná možnost není?
Připomínku mi kdyžtak napište na LMMOJEVZTAHY@SEZNAM.CZ
S díky, Lukáš Měřínský

V popisku hry je uvedeno, že funguje pod Windows 8.1 Windows 7 Windows Vista atd a problém nastal v momentu kdy jsem svou hru chtěl spustit v novějším systému tj. Windows 10 předpokládám, že problém asi bude v době kdy byla tato hra vydána a do budoucna se nepočítalo s modernějším operačním systémem. Problém samozřejmě může být i někde jinde