Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam seznam přání

Ahoj všem.
Vůbec neznám steam....
Chci si za levno koupit ze steamu The Witcher® 3: Wild Hunt .Dal jsem si ho do seznamu přání,až bude ve slevě at mě to upozorní.Dostal jsem cca za tři dny email na slevu z 29,99€ na 8,99€ ,ale jen na asi 12 hodin a než jsem si toho všiml sleva skončila.Takže to funguje každýmu jinak,to není jako pro všechny akce od-do?
A pošlou mi tu nabídku znovu?Mám to přání smazat a dát znovu?
Díky za vysvětllení ...

Ne, wishlist na Steamu funguje jinak, než popisuješ. Do seznamu přání si dáš nějakou položku a dostaneš upozornění mailem (přp. i notifikací v mobilu, pokud máš appku) jakmile na ni je sleva. Slevy nejsou individuální, slevy jsou globální. Ty pouze zařazením do seznamu přání získáš takto notifikace až ty slevy začnou. Seznam přání na Steamu také funguje něco jako lootbox. Když Steam dělá nějaké eventy, poslední dobou je jedna z odměn, že ti dají položku č. 1 nebo 2 nebo 3 v seznamu přání zcela zdarma. Proto se občas hodí si upravit i pořadí těch her, kdyby si náhodou někde hrál v nějaké Steam soutěži a něco vyhrál.