Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukradený Steam účet

Čau, dneska mi byl odcizen Steam účet. Byl mi odcizen od nějakého slušně řečeno osla z Ruska. Prvně když jsem hrál hru vyhodilo mně to ze Steamu a chtělo to příhlásit. Snažil jsem se přihlásit, avšak neúspěšně. Po nějaké chvilce mi došel E-mail, že byl změněn na Steam účet primární E-mail. a já si říkám: ,,Wtf, co se děje?¨ Tak jsem napsal na Steam Support avšak zatím nikdo neodpovídá (Psal jsem okolo 14 hodiny). Jeho IP je: 45.93.14.83. Dával jsem jí do IP Location a IP ukazuje někde Rusko, Kadaň. zkoušel vše, nebudu jmenovat, co, ale zkoušel. Avšak je to VPN. Kámoš mu napsal (na můj Stolen Account) a, co se nestalo? Začal mu odpovídat bot z mého účtu! Začal mu posílat různé CS:GO Gamble stránky a to hacknuté stránky. Dal můj účet na soukromý a nebylo na něm vidět nic. Avšak okolo 17 hodiny už tam bylo vše. Ani jednu mi naštěstí neprodal. A to jsem tam měl některé i drahé. I tak se nemůžu přihlásit. Údaje byly změněny. Takže jsem zatím bez účtu. Všiml jsem si, že mi měnil jméno. https://ctrlv.cz/shots/2019/12/14/yZH3.png (IP lokace) Nemám momentálně jakýkoliv přístup k účtu. https://ctrlv.cz/shots/2019/12/14/yXRP.png (E-mail od Steamu, o změnění E-mailu) Díky za jakoukoliv radu.

Lidi, ÚČET JE ZPÁTKY! Ozval se mi teď ze Steamu zaměstnanec, že vše souhlasí a vrací mi účet s novým heslem takže tomu prasákovi dávám sbohem! Děkuju strašně moc všem za váš čas, ochotu a různých nápadů! Plyne z toho tady ponaučení NIKDY NEDÁVEJTE ÚDAJE DO STRÁNEK, KTERÉ NEJSOU OVĚŘENÉ A MĚJTE ZAPLÝ STEAM GUARD!!!