Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukradený Steam účet

Čau, dneska mi byl odcizen Steam účet. Byl mi odcizen od nějakého slušně řečeno osla z Ruska. Prvně když jsem hrál hru vyhodilo mně to ze Steamu a chtělo to příhlásit. Snažil jsem se přihlásit, avšak neúspěšně. Po nějaké chvilce mi došel E-mail, že byl změněn na Steam účet primární E-mail. a já si říkám: ,,Wtf, co se děje?¨ Tak jsem napsal na Steam Support avšak zatím nikdo neodpovídá (Psal jsem okolo 14 hodiny). Jeho IP je: 45.93.14.83. Dával jsem jí do IP Location a IP ukazuje někde Rusko, Kadaň. zkoušel vše, nebudu jmenovat, co, ale zkoušel. Avšak je to VPN. Kámoš mu napsal (na můj Stolen Account) a, co se nestalo? Začal mu odpovídat bot z mého účtu! Začal mu posílat různé CS:GO Gamble stránky a to hacknuté stránky. Dal můj účet na soukromý a nebylo na něm vidět nic. Avšak okolo 17 hodiny už tam bylo vše. Ani jednu mi naštěstí neprodal. A to jsem tam měl některé i drahé. I tak se nemůžu přihlásit. Údaje byly změněny. Takže jsem zatím bez účtu. Všiml jsem si, že mi měnil jméno. https://ctrlv.cz/shots/2019/12/14/yZH3.png (IP lokace) Nemám momentálně jakýkoliv přístup k účtu. https://ctrlv.cz/shots/2019/12/14/yXRP.png (E-mail od Steamu, o změnění E-mailu) Díky za jakoukoliv radu.

Měl jsi aktivní zabezpečení Steam Guard? Tedy že každé přihlášení z jiného PC je potřeba potvrdit kódem v telefonu?
Máš vygenerované bezpečnostní kódy Steam Guard? Přiřazené telefonní číslo k Steam účtu?
Máš nějakou krabicovku hry ze Steamu, kde by bylo možno ofotit s/n hry?

Pročti si toto, je tam toho o možnostech zabezpečení dost: https://hry.poradna.net/questions/2955276-zacnu-krast-hry-zakladam-ucet-na-epicu

Steam nebude asi v sobotu reagovat v řádu jednotek hodin, tipuji...

Toto fakt nechápem jak môžu ukradnúť steam účet keď máš steam guard,
Ak si sa prihlasoval na stránky tipu csgo free skins a také podobne sprostosti tak je to zle je tam mala šanca (skoro žiadna) že ukradnú účet ale aj tak máš steam guard tak wtf
tiež som sa tam prihlásil (to už bolo dávno 2 roky dozadu) ale rýchlo som to zrušil čo najrýchlejšie vymazal históriu úplne všetko.

Na Steam mi došla zpráva, že vyhrávám nějaký nůž do CSka. Trochu zavádějící, ale já byl debil, naletěl jsem jim, a už to po mě chtělo se přihlásit na účet. Zadal jsem vše. Heslo, E-mail, Steam Guard kód. Pak jsem chvíli čekal, nic. Vypla se mi hra, a chtělo to na Steam klienta login. Přihlašovat jsem se několikrát a nic. Tak jsem napsal na ten Steam supp a furt čekám na odpověď.

Ja keď som mal steam (len som začínal a hral only csgo ) asi tak 1-2 roky tak som tiež chodieval na také stránky bolo to moc lákavé ale nikdy sa mi nestalo že sa stiahne nejaký vírus alebo niečo lebo antivir by to dal vedieť hneď,
ale steam guard je veľmi ťažko hacknuť.
Na steam by sa dostal len keby že vie nick heslo email atď ale inak nie podla mňa.

Takže ti nepísal žiaden hráč ale pripojil si sa na skupinu kde vyskočilo že vyhrávaš csgo knife ty si na ten link klikol dal si tam email heslo steam guard atd a potom ti hackol účet ?
Tak buď tam mal bota nastaveného ten ti to čorkol :D alebo to tam napisal ten hacker (hráč) a ukradol ti steam, tvoja velka chyba bola že si na tu stránku napísal email a cez to sa ti dostal do steamu.

Počkaj na valve čo napíše a potom napiš či ti vrátili steam účet.

Přesně jak říkáš. Kámoš potom psal mu na můj ukradený účet a říkal, že mu to psal bot protože ho furt spamuje. Já vím, uvědomuji si tu chybu. Jsem debil no. Snad Valve vyřeší a snad jim budou stačit důkazy z mojeho E-mailu o změně primárního E-mailu a ještě fotky z mého ještě přihlášeno účtu na Steam klientu

Lidi, ÚČET JE ZPÁTKY! Ozval se mi teď ze Steamu zaměstnanec, že vše souhlasí a vrací mi účet s novým heslem takže tomu prasákovi dávám sbohem! Děkuju strašně moc všem za váš čas, ochotu a různých nápadů! Plyne z toho tady ponaučení NIKDY NEDÁVEJTE ÚDAJE DO STRÁNEK, KTERÉ NEJSOU OVĚŘENÉ A MĚJTE ZAPLÝ STEAM GUARD!!!