Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak najit na Steamu slevy?

Cus,

jde jeste najit na Steamu co maji ve sleve?

Driv tam byla polozka slevy a tam se mi zobrazilo co zrovna maji, ale ted tam neni nic, jako kdyby Steam prestal fungovat a bylo v nem jen tech par her, co maji na hlavni strance.

Takze jak, jde jeste vyhledavat ve slevach nebo budu nucen nakupovat jinde, kde si budu moct vybrat?

To je docela zajimavy pristup k nakupovani her, diky.

Ja to doted delal tak, ze teda vyjma zacatku, kdy jsem hodne her nakoupil pres GamesPlanet, tak v podstate nakupuju jen primo pres Steam a to tim zpusobem, ze jsem macknul na tlacitko SLEVY a podival se co je ve sleve a poridil si neco, co se mi libilo. Jenze kdyz Steam tlacitko zrusil, tak take na to budu chodit timto zpusobem a treba najdu jinde vyhodnejsi nabidky.

Dneska jsem ale nakoupil primo na Steamu, Portal 1 a 2 za 1,2EUR. Jsem totiz mel nejaky zbytek na PaySafeCard a jelikoz uz pres to asi nic platit nebudu, tak jsem to potreboval utratit driv nez tomu skonci platnost, coz se povedlo. Akorat trochu vopruz byl, presvedcit Steam, ze nechci nic ubirat ze Steam penezenky, ale chci platit pres ten kod, nakonec se povedlo.

Tlačítko Slevy nikam nezmizelo. Je tam stále, akorát během slevových akci (jako třeba teď podzimní) tam není, ale to se na slevy proklikáš hned z titulní obrazovky. Za normálního stavu se do slev dostaneš tak, že na hlavní obrazovce odskroluješ kousek dolů a tam jsou 4 modrá tlačítka v řadě vedle sebe a jedno z nich jsou právě slevy.