Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak najit na Steamu slevy?

Cus,

jde jeste najit na Steamu co maji ve sleve?

Driv tam byla polozka slevy a tam se mi zobrazilo co zrovna maji, ale ted tam neni nic, jako kdyby Steam prestal fungovat a bylo v nem jen tech par her, co maji na hlavni strance.

Takze jak, jde jeste vyhledavat ve slevach nebo budu nucen nakupovat jinde, kde si budu moct vybrat?

Tlačítko Slevy nikam nezmizelo. Je tam stále, akorát během slevových akci (jako třeba teď podzimní) tam není, ale to se na slevy proklikáš hned z titulní obrazovky. Za normálního stavu se do slev dostaneš tak, že na hlavní obrazovce odskroluješ kousek dolů a tam jsou 4 modrá tlačítka v řadě vedle sebe a jedno z nich jsou právě slevy.