Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit stejnou hru 2x ?

Zdravim, mám takovou jednu otázku. Potřeboval bych jednu hru konkrétně Riders of Icarus spustit 2x na 1 PC.

Ta hra běží normálně přes steam (kde tuhle hru normálně hraju), ale dá se stáhnou i z oficiálních stránek a spustit přes jejich launcher. A teď právě nastává ten problém i když tu hru mám stáhlou z oficiálních stránek a mám jí nainstalovanou na jiném disku (G) než tu steamovou verzi (D) tak nemůžu mít spuštěný obě hry naráz :(

Když mám spuštěnou tu steamovou verzi a chci spustit tu z officíálních stránek tak to napíše že už je hra spuštěná a když to udělám naopak tak to napíše to samí.

Nevíte někdo jak by se to dalo vyřešit? Aby byly obě verze hry spuštený naráz na jednom PC?

Jinak mám 2 účty a nedělám to přes jeden kdyby se někdo ptal :)

Precti si pravidla, klidne v nich muze byt, ze jeden clovek muze mit jen jeden ucet, nebo ze ucty jednoho cloveka spolu nesmi nijak interagovat. Presne proto, aby se nedalo takhle kombinovat, jak mas v umyslu. (A nebo to tam byt nemusi a muze to byt povolene.)