Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit stejnou hru 2x ?

Zdravim, mám takovou jednu otázku. Potřeboval bych jednu hru konkrétně Riders of Icarus spustit 2x na 1 PC.

Ta hra běží normálně přes steam (kde tuhle hru normálně hraju), ale dá se stáhnou i z oficiálních stránek a spustit přes jejich launcher. A teď právě nastává ten problém i když tu hru mám stáhlou z oficiálních stránek a mám jí nainstalovanou na jiném disku (G) než tu steamovou verzi (D) tak nemůžu mít spuštěný obě hry naráz :(

Když mám spuštěnou tu steamovou verzi a chci spustit tu z officíálních stránek tak to napíše že už je hra spuštěná a když to udělám naopak tak to napíše to samí.

Nevíte někdo jak by se to dalo vyřešit? Aby byly obě verze hry spuštený naráz na jednom PC?

Jinak mám 2 účty a nedělám to přes jeden kdyby se někdo ptal :)

Precti si pravidla, klidne v nich muze byt, ze jeden clovek muze mit jen jeden ucet, nebo ze ucty jednoho cloveka spolu nesmi nijak interagovat. Presne proto, aby se nedalo takhle kombinovat, jak mas v umyslu. (A nebo to tam byt nemusi a muze to byt povolene.)

Pff.... to si nevidel hráčov Minecraft Skyblock... postavia cobblegenerátor a mobtrapku, prídu s postavičkou k tomu, zapnú program ktorý simuluje držanie tlačítka myši, a aj mesiac takto "hrajú" hru bez hrania.

Ešte že sa takáto situácia nedotkla napríklad RTSiek. Inak asi taky som starý, lebo mám pocit že hry len upadávajú na kvalite aj náročnosti. Dnes sú to len hry pre debilov, kde úlohou je len primitívne klikať na pár blbostí bez akéhokoľvek rozmýšlania, tento princíp je dobrý pre príbehovky ale nie pre iné typy hier.