Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Panebože co se stalo se Steamem?

Kamarádi nevíte kdo ve Valve dostal mrtvici a takovým způsobem jako po poslední aktualizaci znetvořil steam? To je tedy něco. Já mám hlavní problém, že mám nasdílené hry z jednoho profilu a svoje. Donedávna byly rozdělené, ale teď je to všechno dohromady a já absolutně nevím jak to rozdělit. :( Vím, že L-Core kdysi nějak s knihovnou zápasil nebo, že to tam má nějak po svém, ale toto je naprosto nepřehledné. Vážně bych potřeboval odlišit hry na mém účtu a ty nasdílené.

U jednotlivych her?

Muzes me navest, ja to nevidim. Pro me je to docela klicova funkce, protoze prebiham s hranim mezi dvema PC a potrebuju rychle vedet, jestli muzu od jednoho PC odejit a jit hrat ke druhemu (chalupa) bez toho, abych musel ulozeny postup hrou nahravat na flashku.

---

Dalsi co boli jsou obrazky k jednotlivym hram, ktere je reprezentuji, proc ma Risen a Risen 2 obrazek spravne velikosti a Risen 3 ma obrazek zprzneny? A takovych her s nedodelanyma obrazkovyma zastupcema hry je tam hodne. (Daji se nastesti vlozit vlastni obrazky.)

Vadi me taky, ze se neda skryt obrazovka "Co je noveho". :-/

Alebo trosku viac advanced postup

I've found a better answer!

Go into steam's folder in program files and find the "steamui" folder. In it should be another file called "css" that contains a "libraryroot.css" file.

Somewhere in that file is a line of code like this:

.libraryhome_WhatsNewContainer_gdZT7 {
position: relative; }

To hide the "what's new" banner, edit those lines like this:

.libraryhome_WhatsNewContainer_gdZT7 {
height:0%;
opacity:0;}

The lack of spaces in the modified version is important! Steam checks to see how many bytes long the file is to verify it, so the edit needs to result in a file that is exactly the same length as the original. Not adding extra spaces frees up enough space for the longer test and tricks steam into thinking the file is valid.

Unfortunately the file will probably need to be changed every time an update to the library UI is released, but at least it works.

jj, dik, kdyz tam neco bude naskakovat moc casto, tak vyzkousim tento postup.

Jinak doted jsem pouzival na Steam nekolik skinu, defaultni barva se mi nelibi. Ale novy design skiny pohrbil, otazka je, jestli trvale nebo pujdou opravit, to by pripadne mohlo resit hodne. Uvidime.

Az budu mit trochu cas, tak jim napisu, ze je to vazne blby, ze neni na hlavni strance hry videt ten cloud save, treba to taky casem dodelaji.

Edit: Cim vic nas jim napise, ze chybi informace o cloudu na hlavni strance hry, tim spis to dodelaji!!!

Nejvíce mi chybí tohle přehledné rozhraní, to jsem měl od počátku (asi trochu jiné barvy):

[ofgsremake-library-icon-1.png]

Tam je cloud u her velmi přehledný, obláček vedle hry.

Na diskuzi Steamu jsou i nějaké postupy, jak vrátit starý layout. Zkoušel jsem se zbavit sekce "co je nového" (jiný postup, než tu dal Michal2) a Steam mi pak řádně nenaběhl, musel jsem příslušný *css vrátit zpět. Třeba to budou vylepšovat… nebo si bude muset člověk zvyknout.

Pro mě je důležité, že pořád funguje Steam Console :-p

:i:
Zajímavá aplikace: https://playnite.link/
(nezkoušeno)

Mel jsem to stejne, akorát vetsi pismo.

Nahore jsem psal postup na minimalisticky design, asi si ho taky necham, akorát tam nejsou videt ty pro nas potrebne informace o ukladani do cloudu.

Zase na druhou stranu, pokud pujde dat pryc to "Co je noveho" a pokud dodělají informaci o cloud save, tak ja s tim soucasnym Steamem nejaky velky problem nemam.

O Playnite vim, vyviji to nejaky Cech, akorát ja spoleham na Galaxy 2.0, protoze GOG tvrdi, ze tam pujdou priradit minimalne hry ze Steamu, mozna i z dalších platforem a spousteni dalšího klienta před hranim proběhne bez toho, ze by to bylo viditelne, takze bych v idealnim pripade mohl mit jednu knihovnu na všechno. Pokud to nevyjde, tak ten Playnite vyzkousim.

Razeni podle data vydani, porad se zda nejlepsi z nabizenych razeni i v jednotlivych polickach, ale proc doprdele u The Vanishing of Etan Carter datum vydani chybi? Nechapu, jak mohl Steam suverene vydat takovy nedodelek. Aspon kdyby teda umoznili, aby si tyhle veci mohli hraci ve svem klientovi editovat stejne jako jde menit obrazek hry.

Nebo by bylo logicke radit od nejstarsiho po nejnovejsi, ne tak myslivny ve Valve, udelaji to obracene a nedaji moznost to zmenit. :-/

Odpověd od steam support, takže víc dělat nejde.

Hello,

I understand that you would like to see your games separate from your brother's games in your shared library, however in the new Steam library the games are organized alphabetically, you cannot see them separately. As a workaround you can create collections and add separate your games from your brother's games using this option.  In order to create Collection just  Right click on the game > add to > + New collection  With that said, I would like to thank you for the feedback on the new Steam Library. I'll make sure that this is passed on to the development team.  You can also share any opinions, suggestions, or ideas in the official Steam  Discussions. Our development team is actively following these discussions.  Thanks for using Steam, Jessy