Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE FPS DROP

Dobrý den poradno,mám problém se hrou csgo.Po zapnutí multiplayeru deatchmatch mám fps dropy ze 100 fps na 20 a to několik vteřin.Neměla by to být náročná hra ikdyž nemám ideální notebook.Zkoušel jsem snad vše,notebook mám zapojený v sítí,antivirák je vypnuty,notebook nastavený na výkon,hra nastavená na low setting.Drivery jsem aktualizoval všechny,windows aktualizovaný,updaty a vše okolo toho co mi způsobovalo vytížení disku na 100% ve správci úloh jsem taky zkoušel vypnout.Potřebuji tipy které bych mohl vyzkoušet,protože mě už nic nenapadá.
Procesor mi skáče během hry vytížeností mezi 20-80 %,pamět je na 80%

Tohle je můj notebook
Computer
Acer Aspire E5-572G
Operating System
Microsoft Windows 8.1 (64bitový)
Processor
Intel® Core™ i5-4210M CPU @ 2.60GHz
Graphics
NVIDIA GeForce 840M
Intel® HD Graphics 4600U
Audio
Zvukové zařízení High Definition Audio
NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM)
Networking and I/O
Broadcom 802.11n – síťový adaptér
Řadič Realtek PCIe GBE Family Controller
Memory
4 GB

Nebeží ti to nahodou na tej integrovanej 4600U? pretože si pamätam že na slabsej nvidii 740m som mal 100-150 fps na low-medium settings, aj ked rozlisenie nebolo nic moc... a ta je o nejakych 25% slabsia ako 840m. skus skontrolovat tie teploty v zatazi, ci ti to nehori. Ovladace mas zo stranok vyrobcu ntb?