Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzácný item.

Vím že to asi tady nikoho nezajímá ale musím se pochlubit že na csgo mi padla zlatá samolepka v ceně bezmála 10000 Kč..

Kdo nemá skill, koupí si skin. A vo tom to je. Prostě machrovat. Je neuvěřitelný, kolik jsou schopni někteří jedinci vytasit za zvyšováky ega.

Třeba já radši narvu prachy do skinů do cska přes bitskins, kde to koupíš se slevou a hraju snimi a pak je prodáš zpět. Pokud za stejnou cenu, tak proděláš 5%, ale zahrál sis se skinama a peníze v tom máš furt. Narozdíl od spoustu jiných herních itemů a dlc, které z toho už nikdy nevytáhneš. Většinou stejně koupmí skinu co jdou důle, takže na tom někdy i vyděláš pár drobáků, dalo by se to tedy i považovat za nějakou investici.

Možná to trošku chápu. V Empire TW bylo DLC, které přidalo několika státům elitní jednotku(y). Je jasný, že ty elitní střelci/jezdci jsou jen přeskinovaní běžní střelci/jezdci. Přesto mě to po těch stovkách hodin tu hru oživilo.
Přitom to DLC jako takový prožitek do hry nepřineslo.