Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s PC a hrou

Dobrý večer potreboval by som poradiť ohladom počitaču a hry.Včera som zapol demo verziu jednej hry (fifa 20) a bez problemov som ju zapol uputavky načítanie všetko išlo bez problemov ale samotný zápas mi výrazne sekal vedel by mi stým niekto pomoc ? prosim vás poprípade sem dodam aj procesor a graficku kartu Procesor : AMD A10-7800 Radeon R7,12 Compute Cores 4C+8G 3.50GHz pamet je 8GB a graficka karta je Nvidia GeForce 750
prosím Vás o pomoc ja tomu moc nerozumiem Dakujem za odpoveď :)

Here are the FIFA 20 System Requirements (Minimum)
CPU: Core i3-2100 / Phenom II X4 965 or better
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
VIDEO CARD: Radeon HD 7850 / GeForce GTX 660 or better
PIXEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0
FREE DISK SPACE: 50 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 1024 MB

FIFA 20 Recommended Requirements
CPU: AMD FX-8150 / Core i5-3550 or better
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: 64-bit Windows 10
VIDEO CARD: Radeon R9 270X / GeForce GTX 670 or better
PIXEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0
FREE DISK SPACE: 50 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

Jak ti výše píšou, nesplňuješ minimální požadawky na HW. Máš slabou grafickou kartu. Můžeš vyzkoušet snížit detaily na minimum, snížit rozlišení, odinstalovat antivir (pokud máš), a povypínat vše po spuštění.