Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epic store a ostatne platformy

čaute chcel by som sa vás spýtať ti čo používate epic launcher ako je na tom ? čítal som veľa veci že ľudia dostavali bani len tak alebo sa nemohli prihlásiť, máju tam ešte niečo nove okrem cloud save ? oplatí sa isť na tu platformu ?
dlho som na žiadnej nebol okrem steamu a uplay.
+aké platformy používate okrem steamu ? :-)

Epic Games Launcher mám už dlouho, hrál jsem předtím Unreal Tournament, ale už není ve vývoji, nic jsem tam nekupoval jen si občas přidám ty hry zdarma :-D chtěl bych Metro, ale pořád drahý, možná počkám na Steam verzi...
Jinak hry mám na Steam, Origin, Uplay, GoG, Win Store, RSI Launcher, R* Social Club.

už jsem si ho kupil, to se nedalo vydržet, stejně každej kope do Epicu tak ho musím podpořit trochu :-D stejně patch na BFV je odloženej a ta hra je dost zabugovaná mrdka, takže jsem víc nasranější na EA a jejich Origin :-D
ale jinak už to nevnímám jestli intenzivně používám 10 nebo 11 klientů jen jsem musel upgradovat RAM na 32GB, to je tak akorát...

Trochu si zas šťouchnu, ale:

Když vidím některé jedince na jiných webech argumentovat s tím, že Steam před 15 lety taky nic neuměl, tak začnu vážně pochybovat o jejich duševním zdraví.

Je to skoro, jako kdyby firma chtěla prorazit na trhu s chytrými mobily, a přitom nabízela nějaký "hloupý" šunty. "Však před 300 lety žádný mobily nebyly, tak proč si stěžujete". :-D :-D :-D

Když Steam začínal, internet byl cca ještě v plenkách a když chci sakra konkurovat, tak musím přijít s něčím lepším; bohužel hromadné kupování časových exkluzivit to zrovna není. Absence diskuzních fór je faul jak sviň.

Máš úplnou pravdu.

Ale jsou lidi - a možná jich nebude málo - kteří o ty přidané funkce (statistiky, achievementy, diskuze, kartičky, tržiště s pitomostmi atd.) nijak nestojí. Zajímá je vlastní hra a ne omáčka kolem.

Všimni si, jak některá skupina hráčů by ráda čistokrevné krabicovky, jaké byly dříve. Tam také nic z toho, co přidal Steam, nebylo. A často titíž lidé nadávají na Epic, že je nesociální, zvláštní :)

Klidně bych se s tebou vsadil že do 3 let EU zakáže vyměňování na steamu (jestli vůbec víš co to je) ale ty se semnou asi nevsadis protože víš že je to totalita která je schopná všeho, ale budeš tady psát jak je to nereálné.