Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epic store a ostatne platformy

čaute chcel by som sa vás spýtať ti čo používate epic launcher ako je na tom ? čítal som veľa veci že ľudia dostavali bani len tak alebo sa nemohli prihlásiť, máju tam ešte niečo nove okrem cloud save ? oplatí sa isť na tu platformu ?
dlho som na žiadnej nebol okrem steamu a uplay.
+aké platformy používate okrem steamu ? :-)

Epic Games Launcher mám už dlouho, hrál jsem předtím Unreal Tournament, ale už není ve vývoji, nic jsem tam nekupoval jen si občas přidám ty hry zdarma :-D chtěl bych Metro, ale pořád drahý, možná počkám na Steam verzi...
Jinak hry mám na Steam, Origin, Uplay, GoG, Win Store, RSI Launcher, R* Social Club.

už jsem si ho kupil, to se nedalo vydržet, stejně každej kope do Epicu tak ho musím podpořit trochu :-D stejně patch na BFV je odloženej a ta hra je dost zabugovaná mrdka, takže jsem víc nasranější na EA a jejich Origin :-D
ale jinak už to nevnímám jestli intenzivně používám 10 nebo 11 klientů jen jsem musel upgradovat RAM na 32GB, to je tak akorát...