Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Crysis 1 na Windows 10

Tak jsem si zase po letech nainstaloval klasiku z mládí Crysis 1 a ejhle, nefunguje to. Při zapnutí problikne černá obrazovka a tím to končí, hra se prostě a jednoduše nespustí - chybovou hlášku nehází. Spouštím origo ze Steamu, OS je aktuální Windows 10. Řešil tohle někdo ?

Nezkoušel. Ted jsem zkusil stáhnout Warhead (který naštěstí vlastním, nevím co bych dělal bez něj) a najednou začala jednička fungovat ::) ... No, netřeba řešit, jednička i Warhead fungují, tak snad jim to vydrží. I tak díky za pomoc a doufám, že se to samé nebude opakovat u dvojky a trojky.