Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Quiz Planet z fb vlastní otázky

Zdravím lidé, nemáte někdo tušení jak zhruba může trvat schválení otázek v této facebookové/messengerové vědomostní hře? To schvalují jen uživatelé a až se sejde určitý počet schválení, tak to "projde"? Nebo je pak nějaký "tribunál" autorů hry, kteří mají konečné slovo a každou otázku ještě překontrolují? Dost mě to baví kvízy a dělat otázky, pár jsem jich napsal a asi 5 dní je u nich "kontroluje se", tak než budu psát další, chtěl bych vidět nějaký verdikt. Jak to může trvat týden? 2? Měsíc? Máte s tím nějaké zkušenosti? Vím, že otázky můžu sám kontrolovat, ale předpokládám, že to musí projít rukama spousty uživatelů..
A ještě jsem si všiml, že při tvoření otázky je v možnostech téma Seriály a pořady, ale za tunu her co mám odehranou jsem na toto téma v české verzi nikdy nenatrefil.. nevíte proč? Díkec

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Mám podobnou zkušenost. Před 7 měsíci jsem napsal 5 otázek a doteď nejsou schválené. Myslím, že se t… nový
PetroniusV 05.01.2020 14:27
PetroniusV
No páni, už to omrzelo, ale po dlouhé době jsem to zapl jen abych omrkl jen ty moje otázky a fakt to… nový
mojmírek 05.01.2020 18:43
mojmírek
A kde se ty otázky kontrolují? Ze záčátku mně to šlo a teď se k tomu nemůžu dostat. poslední
Pavel 1 16.03.2020 14:54
Pavel 1

Mám podobnou zkušenost. Před 7 měsíci jsem napsal 5 otázek a doteď nejsou schválené. Myslím, že se tím nikdo nezabývá a hra jede léta už samospádem.
Za další - tahle hra obsahuje řadu nesmyslných otázek a spoustu chybných odpovědí. Co vím, není žádná zpětná vazba. Nikdo to neřeší.
Ale většina otázek má smysl a baví mě.

No páni, už to omrzelo, ale po dlouhé době jsem to zapl jen abych omrkl jen ty moje otázky a fakt to po roce ani jedna neschválená... a to jsem jich dal desítky .... what a waste of time! Ale divný, jelikož mi jednu zakázali a neuznali, tak jsem čekal, že to lidi šéfujou...

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru