Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Quiz Planet z fb vlastní otázky

Zdravím lidé, nemáte někdo tušení jak zhruba může trvat schválení otázek v této facebookové/messengerové vědomostní hře? To schvalují jen uživatelé a až se sejde určitý počet schválení, tak to "projde"? Nebo je pak nějaký "tribunál" autorů hry, kteří mají konečné slovo a každou otázku ještě překontrolují? Dost mě to baví kvízy a dělat otázky, pár jsem jich napsal a asi 5 dní je u nich "kontroluje se", tak než budu psát další, chtěl bych vidět nějaký verdikt. Jak to může trvat týden? 2? Měsíc? Máte s tím nějaké zkušenosti? Vím, že otázky můžu sám kontrolovat, ale předpokládám, že to musí projít rukama spousty uživatelů..
A ještě jsem si všiml, že při tvoření otázky je v možnostech téma Seriály a pořady, ale za tunu her co mám odehranou jsem na toto téma v české verzi nikdy nenatrefil.. nevíte proč? Díkec

Asi je tu málo lidí o prázdninách, ale hra má 10mil uživatelů a v ČR hodně letí mobilní hry, tak věřím že podstatná část z toho celkového počtu nás bude. Ještě mi ale nic nezkontrolovali a už to bude skoro dva týdny, tak věřím, že aby otázka prošla musí mít alespoň 30-50 schvalujících uživatelů..

Tak 10 mil celosvětově předpokládám z ČR je každý 300 uživatel internetu, což je zhruba 30000 hráčů z ČR tuhle poradnu navštěvuje 1% z nich což je 300 lidí a ochotno je odpovědět 1% což jsou 3% z toho 10% sem chodí každý den takže ve výsledku není nikdo kdo by ti pomohl (kdo to hraje)

Mám podobnou zkušenost. Před 7 měsíci jsem napsal 5 otázek a doteď nejsou schválené. Myslím, že se tím nikdo nezabývá a hra jede léta už samospádem.
Za další - tahle hra obsahuje řadu nesmyslných otázek a spoustu chybných odpovědí. Co vím, není žádná zpětná vazba. Nikdo to neřeší.
Ale většina otázek má smysl a baví mě.

No páni, už to omrzelo, ale po dlouhé době jsem to zapl jen abych omrkl jen ty moje otázky a fakt to po roce ani jedna neschválená... a to jsem jich dal desítky .... what a waste of time! Ale divný, jelikož mi jednu zakázali a neuznali, tak jsem čekal, že to lidi šéfujou...