Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam uživatele

Přidal sem si 10 lidí pak sem je normálně pozdravil, vim ze jsem cizí člověk ale oni odpověděli, ale napsali az po hodině a pul presto celou dobu byly online jaktoto?

Proboha, a proč by to dělali? ::)

Kdyby sis mě přidal 1000x, tisíckrát ti to zamítnu, ani ti nebudu odpovídat. Přidat si mě chtělo spousta lidí, odmítl jsem - pokud jsem ho neznal odjinud a pokud jsem si nemyslel, že mi to k něčemu bude - úplně všechny. Mám je pár přátel, které dobře znám odsud z Poradny a pak už jen lidi, se kterými spolupracuji na češtinách.

Nepotřebuji se chlubit svým účtem, nepotřebuji na Steamu tlachat o ničem, multi nehraju.

---
Že má někdo status na Steamu "online", to přece není důkaz, že má Steam otevřený a někde něco čte či píše. Třeba ho má jen v liště, stahuje nějakou hru.