Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou logiku má tento nákup?

tento člověk koupil několik desítek beden po 0.05eur na tom by nebylo nic zvláštního, avšak pokud by nebyly pouhé 2 příkazy k nákupu za 0,04eur, pokud by chtěl koupit třeba 100 beden tak ušetří jedno euro a otázka prodeje je pár minut, chápu že této osobě třeba na jednom euru nezáleží ale bedny se otevírají pro výdělek, tak si myslím že to hraničí s retardací :-D

Link: http://leteckaposta.cz/275640151

Ano, ze své podstaty ti nikdo nejde vyloženě prohrát peníze do kasína. Ovšem chtít vyhrát a užít si u toho dobrou hru hned neznamená, že tam ten člověk jde vyloženě pro zisk, jelikož je pro něj vkladová část jako 5 korun.

5 korun je pro tebe postradatelných, ale při čáře by ses taky snažil, abys je neprohrál, asi tak nějak. :-D za výhru si koupíš ledatak tatranku no