Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hraci na steam

Každý můj přítel je v nějaké skupině na steamu ale když se podívam na nejpopulárnější skupiny je to okolo 2 milionů lidí ale zbytek nikde nevidím, kde najiit zbylých 30 milionů lidi kteří jsou aktivní denně?
Chápu, že máš spousty dotazů ohledně Steamu, ale nedělej z nás alespoň idioty tím, že měníš pokaždé přezdívku. (Prasak)

Otročit? Proč? Když tě práce nebaví, najdi si jinou, která tě bude bavit. Nic složitýho.
Mimochodem - pokud by ses chtěl tím obchodováním na Steamu živit, tak abys něco vydělal, tak prakticky je to taky otročina, sedět u PC a dělat obchody. Jen je rozdíl v tom, že nesedíš v kanclu, ale doma, a nenecháš toho s koncem pracovní doby, ale až něco vyděláš. Takže ve finále zjistíš, že bude lepší jít někam dělat něco pořádnýho.

Pokud budeš žít u rodičů, počítej s tím, že jakmile ukončíš školu a budeš připraven na životní produkci, tak by ses měl podílet s rodiči na chodu domácnosti - bydlení, voda, elektrika, žrádlo. Pokud nejsou tak hloupí, aby tě živili na věčnost, to je to nejhorší, co by pro tebe mohli udělat.

Rozhodně má pravdu tazatel, je lepší vystačit s málem, tomu se říká být skromný člověk, opak toho je chamtivost, kterou trpí drtivá většina lidí. Takovej vzor chamtivosti je typ člověka co má dvě práce volno skoro žádné hlavně že tečou prachy a ideálně si za to koupit třeba vůz, je jedno jaký, hlavně když bude vypadat, že je drahý jinak kromě ceny z toho žádná radost nebude. Nejlepší je žít u rodičů a v poklidu dožít. Stejně je lidí mnoho a pořád to roste, chtělo by to limitovat na jedno dítě jako v Číně.