Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem server na valve hru (konkrétně csgo nebo tf2)

Nikdy sem si nemyslel že někdo opravdu vlastní ten server když si ho udělá, ale pak sem se ptal na komunitě a ta říkala že server nikdo z valve ovládat nemůže ale zase píšou na nějaké jiné stránce že valve může server kvůli porušení pravidel server zablokovat, ale ovládat ho tedy nejspíš nemůže stejně se mi to zdá divné, ale zase když je na mém server tak vy ho neměli moct ovládat. Je k tomu potřeba nějaký server token ale jde mi o to že když to není moje tak se o to v žádném případě nehodlám starat. Ale třeba to je tak že valve může ten server bloknout aby se nemohl nikdo připojit (jde to přes jejich servery) ale zase třeba pokud to nemůžou ovládat jen blokovat přístup tak to stále moje je protože to ovládat můžu jenom já, nevíte jak to je?:-)
Změna kategorie, původně: PC hry (Kurt)

Ty v tom máš dobrý guláš :D. Napíš to prosím ťa lepšie. Takto ti nikto neporadí. Čítal som to už 4-krát, a stále mi nejde do hlavy aký máš vlastne problém.

Pochopil som to asi len tak, že ty máš server a pýtaš sa,či ti ho môže valve ovládať. Pokiaľ nemajú nascriptované v tých valve hrách nejaký kód, ktorí im prezradí rcon heslo od každého jedného servera, tak si myslím že ti ich ovládať nemôžu. Ale GameHosting, u ktorého máš server zakúpení, ti ho Admini hostingu ovládať môžu, ale len v prípade, ak máš nejaký problém alebo porušuješ pravidlá.

Z celého tvojho tématu som pochopil len tieto vety:
"Nikdy sem si nemyslel že někdo opravdu vlastní ten server když si ho udělá, ale pak sem se ptal na komunitě a ta říkala že server nikdo z valve ovládat nemůže ale zase píšou na nějaké jiné stránce že valve může server kvůli porušení pravidel server zablokovat, ale ovládat ho tedy nejspíš nemůže stejně se mi to zdá divné, ale zase když je na mém server tak vy ho neměli moct ovládat."

Ostatok som už nepochopil čo chceš :D.

Jasné mi je že když to budu mít na hostingu tak to můžou ovládat oni protože to bude na jejich serverů ale pokud budu mít vlastní server tak zdali to budu moct ovládat jen já (valve to může "blokovat" server to mi je jasné když poruším pravidla to mi je jedno ale jde mi o to zda můžou plně kontrolovat a ovládat můj server nebo to můžu jen já když je to tedy na mém serveru.

Pokiaľ si server založíš u seba na svojom, PC (napr. cez LAN), tak máš prístup k nemu čisto len ty. Aby valve mohol ovládať tvoj server, musel by mať prístup do tvojho PC. Taktiež ako som už písal... bohvie aké scripty v tých hrách sú. Možno tam predsa len majú niečo, čím môžu všetky servery ovládať. Ale neviem to na 100%.