Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zarytý PC hráč na gamepad? (PS4)

Zdravím,
uvažuji o zakoupení konzole PS4, hlavně kvůli exkluzivním příběhovým hrám, které se na pc zahrát nedají. Zajímalo by mě, zda to ovládání na gamepadu je alespoň trochu intuitivní a dokázal by jsi na to zvyknout i někdo kdo to v životě nedržel v ruce. Další věc, které se trochu bojím je malá frekvence, kupoval bych obyčejný ps4 (ne pro) a nevím, zda by těch 30fps nebylo příliš otravných.
Bohužel nemám nikoho známého, kdo playstation má, tak si to vyzkoušet nemohu. Tak budu rád třeba za Vaši zkušenost s přechodem a zvykáním.
Díky a přeji hezký zbytek dne.

Po tom co klasicka ps4 klesla na cenu kolem 4 tisic jsem si ji koupil taky a je to naprosta pohoda. 20 let predtim jsem hral na pc a ten prechod je v klidu. Resp ja uplne nepresel, hraju tu a tam a zas jinde. Z exkluzivit toho odehrano moc nemam, jen the last of us, nove god of war, uncharted a vlastne jeste jsemsi koupil prvni rdt se starym xboxem a taky v klidu. Neboj se toho, ty hry jsou pekny a stoji za to. A celkove je prijemne po dni sezeni na zidli v kanclu se rozvalit na gauci a jen vypnout u pribehovky.. Taky jsem si to neumel driv predstavit ale pohoda