Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jde vám steam?

Čus funguje vám steam v pohodě? Asi hodinu se mi nejde připojit... prostě z ničeho nic mě to hodilo do offline tak sem ho vypnul zas zapnul a prostě nelze se připojit ke službě... net mi jede uplně v pohodě jako vždycky a multiplayer hry mimo steam mi jedou normálně...

počkej proč od číny? Jaké hry? Sorry jsem uplně mimo poslední týdny vůbec neřeším herní svět jako takovej jen zahraju hru a jdu od pc... popiš mi prosím co si tím chtěl říct :D ? Když stejně zatím nemůžeme hrát...

Jo tak to už chápu... :D já si nemohl nějak spojit Epic s čínou nevím proč :D vůbec jsem nevěděl že to jsou čínani ::) i přesto že u unreal tournamentů (99,2003,2004 a 3) jsem od epic games strávil nespočet hodin :-D holt jsem moula :D

EDIT: jinak k tématu ono je blbý že prostě ani nemůžete hrát single player hry přes steam bez internetu... nebo nějak to asi jde ale nikdy jsem to nezkoušel protože mě to tam vždycky varuje že mi to smaže nastavení což nechci riskovat :D

Nemusíš pouštět steam... prostě otevři hru i bez steamu normálně přes ikonku na ploše a mělo by to nějak jít... jenže mě to tam tuším vždycky psalo že když to nyní spustím tak mě to potom pravděpodobně smaže veškerý nastavení jak se znovu připojím na steam.

To je divný... mě to právě jakoby jde a myslel jsem si že kdybych třeba to pustil a změnil rozlišení a pak vypl hru znovu se připojil na steam tak si to třeba ta hra nebude pamatovat ... to by bylo ještě v pohodě ale ono to tam je nějak debilně zformulovaný a napsaný že bůh ví co by mi to všechno smázlo :D radši si počkat na připojení a neriskovat :D