Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde mohu koupit NFS Underground 2?

Ahoj. Snažil jsem se koupit hru Need For Speed Underground 2. Nikde mi to nejde... Ta hra je už mrtvá, ale dá se stáhnout někde neofiko? Rád jí podpořím a zaplatím, ale nic mi nefunguje. Klidně pošlete odkaz na stažení torrentu, ale tu hru chci a nevím kde to sehnat. Nechci podporovat WAREZ.

this is a software download only NO CD NO STEAM KEY THIS IS NOT A KEY DOWNLOAD let me explain what this is you are buying.
you are buying a full version download yes but it is offline mode only you will get install instructions on how to install it once payment is received

:-D Za stopáďo link na upirátění :-D

Kámo taky jsem hledal asi před 4 měsíci.Najdeš to na různých ebay a takhle... ale většinou za to chtějí nehoráznou sumu. Bohužel jsem hru stejně musel upirátit.A nakonec jsem rád protože na win 7 64bit padá čím dál tím jsi dál ve hře tím častěji padá když jsem ji začal hrát spadla mi 1x za 1 hodinu jakmile jsem byl za půlkou hry padala každý druhý závod.Googlil jsem ale spousta témat o tomhle problému na různých forech ale nikdo to nedokázal vyřešit.Bohužel hru jsem nedohrál protože potom tak padala že mi to uplně kazilo chut tu hru hrát.Každý měl stejný problém jako já... padala mu častěji čím dál byl ve hře.Takže tím chci říct nakonec jsem rád že jsem si to rozmyslel a nekoupil ji pak bych byl pěkně naštvaný že za tak starou (ale i přesto výtečnou) hru jsem zaplatil takovou sumu a ani jsem ji nemohl pořádně hrát.Být tebou taky bych se ujistil že ti to pojede než se rozhodneš ji někde koupit.

No One Lives Forever 2 byla vydana v roce 2002 teda ve stejnem roce jako Splinter Cell 1, myslim ze i z gameplaye je videt duvod proc se jedna hra stala legendou a na druhou se zapomnelo a to z toho nepoznate ovladani, ktere NOLF2 melo komplikovane.

Ja ti verim, ze si mohli koupit casove omezenou licenci na hudbu, dokonce je tento typ licenci ve hrach bezny. Nicmene nemel by byt problem at uz bez hudebniho doprovodu nebo licenci prodlouzit a predelat na jiny typ licence. Ono jde casto o to, ze v dobe, kdy je hra nova si vydavatel koupi licenci na neomezeny pocet kusu, ale omezenou casove. On je to treba jednorazove balik penez, ale pokud je hra uspesna, tak se to vyplati. Dneska uz by se hodila na starou hru spis licence na kazdy prodany kus.
Spis si myslim, ze ale u stare hry uz se vydavateli nechce s tim nic delat, protoze v tom neciti velke penize. Hru si dnes koupi treba tisice hracu, kdezto u noveho dilu jsou to i miliony. Proto bych jako nejednodusi cestu videl prave to vydani hry na GOGu bez hudby, to by je nestalo ani zadnou praci.

Jak říkám. Rád si to koupím, ale ani jedno mi nepomohlo. Nákup z Ebay a to key mi nepřijde důvěryhodný. Vím že se nepodporuje warez a u takovéto hry bych na to, kdyby to šlo koupit ani nemyslel, ale když to jinak nejde...
Kdyby někdo měl ověřenej link, klidně pošlete zprávu. Děkuji :/

Nedelal bych z toho vedu, davno se vyvojarum tyhle stary hry zaplatili. A dnes uz by z toho stejne mel penize jen vlastnik znacky. Spis si nekde sezen ISO hry a zjisti, jestli to vubec ve Windows 10 bude chodit. Ono se taky muze stat, ze si to nezahrajes ne kvuli nemoznosti to koupit, ale z technickeho duvodu.

Na ulozto mas normalne iso ke stazeni.

Samozrejme, ze to chce crack, kdyz se ta hra neda sehnat oficialne (KOUPIT), ale jen neofiko z share webu. A nerikej mi, ze neni crack prilozen nebo ho nenajdes nekde na netu.

Cetl jsem i soukromou zpravu, ale musel bych prohrabat kumbal, jestli to nekde jeste nemam, spis ne. Jestli bude o vikendu trocha casu, tak to teda zkusim z toho ulozto stahnout a nainstalovat, jestli to nerozebehnu.

Děkuji za pomoc. Po 100 letech jsem sehnal funkční hru a u toho jsem musel 100 let hledat funkční crack. Teď bude směrovat otázka na admina, zda mi povolí sem hodit link na tuto hru. Vím, že se zde nepodporuje warez, ale sám muže vidět, že to prostě ofiko cestou i když jsem se to snažil zakoupit, tak nejde... Bude vadit, když sem hodím odkaz na torrent? Vím že za nějakou dobu, co předělám pc na lepší to budu hledat znovu a tak bych si to rád ušetřil a jen juknul na moje příspěvky. Díky všem jinak za pomoc. :-)

Respektuji. Tak snad si každý najde své... :puff: Mě to funguje, ale jak dojde na ukládání, ta se to sekne a musím to celé uzavřít a spustit znovu. Škoda že to nejde zakoupit...
Tak díky všem a snad to někomu pomůže... Kdyžtak napište do ZPRÁVY kdo chce link na Torrent. Ahoj