Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde mohu koupit NFS Underground 2?

Ahoj. Snažil jsem se koupit hru Need For Speed Underground 2. Nikde mi to nejde... Ta hra je už mrtvá, ale dá se stáhnout někde neofiko? Rád jí podpořím a zaplatím, ale nic mi nefunguje. Klidně pošlete odkaz na stažení torrentu, ale tu hru chci a nevím kde to sehnat. Nechci podporovat WAREZ.

Jak říkám. Rád si to koupím, ale ani jedno mi nepomohlo. Nákup z Ebay a to key mi nepřijde důvěryhodný. Vím že se nepodporuje warez a u takovéto hry bych na to, kdyby to šlo koupit ani nemyslel, ale když to jinak nejde...
Kdyby někdo měl ověřenej link, klidně pošlete zprávu. Děkuji :/

Nedelal bych z toho vedu, davno se vyvojarum tyhle stary hry zaplatili. A dnes uz by z toho stejne mel penize jen vlastnik znacky. Spis si nekde sezen ISO hry a zjisti, jestli to vubec ve Windows 10 bude chodit. Ono se taky muze stat, ze si to nezahrajes ne kvuli nemoznosti to koupit, ale z technickeho duvodu.

Na ulozto mas normalne iso ke stazeni.

Samozrejme, ze to chce crack, kdyz se ta hra neda sehnat oficialne (KOUPIT), ale jen neofiko z share webu. A nerikej mi, ze neni crack prilozen nebo ho nenajdes nekde na netu.

Cetl jsem i soukromou zpravu, ale musel bych prohrabat kumbal, jestli to nekde jeste nemam, spis ne. Jestli bude o vikendu trocha casu, tak to teda zkusim z toho ulozto stahnout a nainstalovat, jestli to nerozebehnu.

Děkuji za pomoc. Po 100 letech jsem sehnal funkční hru a u toho jsem musel 100 let hledat funkční crack. Teď bude směrovat otázka na admina, zda mi povolí sem hodit link na tuto hru. Vím, že se zde nepodporuje warez, ale sám muže vidět, že to prostě ofiko cestou i když jsem se to snažil zakoupit, tak nejde... Bude vadit, když sem hodím odkaz na torrent? Vím že za nějakou dobu, co předělám pc na lepší to budu hledat znovu a tak bych si to rád ušetřil a jen juknul na moje příspěvky. Díky všem jinak za pomoc. :-)

Respektuji. Tak snad si každý najde své... :puff: Mě to funguje, ale jak dojde na ukládání, ta se to sekne a musím to celé uzavřít a spustit znovu. Škoda že to nejde zakoupit...
Tak díky všem a snad to někomu pomůže... Kdyžtak napište do ZPRÁVY kdo chce link na Torrent. Ahoj