Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lagování YT při hraní Steam hry

Dobrý den...
Nyní po Windows updatu na 1809 z 1803 (kvůli bugu, který způsoboval spouštění automatické opravy i když nebyla třeba) mám problém
Pustím random hru ze Steamu (dejme tomu Euro Truck Simulator 2) a na druhém monitoru sleduji video na YouTube... A najednou framerate videa dropne tak na 2-3 snímky za vteřinu a video je nekoukatelné...
Nevím co dělat, aktualizoval jsem drivery, ověřil integritu paměti u her, vypnul hardwarovou akceleraci u Chromu... Nic nepomohlo
Jinak internetová rychlost u mě je 47-49Mb/s a video pouštím ve FullHD 60FPS
Můj rig: i7-7700K 4*4,20GHz
nVidia MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G
CRUCIAL 2x8GB DDR4 2400MHz, CL16, Ballistix Sport LT

Neví někdo co s tím? Je to docela otravné :-/
Děkuji

Pretože:
A) má štyri oči :-D;
B) správa sa presne tak, ako vodiči kamiónov v reále, riadi a zároveň sleduje video. Potom sa divíme, že nejaký oný... vlezie na dialnicu v protismere, alebo zrámuje nejakú rodinu v osobáku.
V každom prípade - chová sa nelogicky.