Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lagování YT při hraní Steam hry

Dobrý den...
Nyní po Windows updatu na 1809 z 1803 (kvůli bugu, který způsoboval spouštění automatické opravy i když nebyla třeba) mám problém
Pustím random hru ze Steamu (dejme tomu Euro Truck Simulator 2) a na druhém monitoru sleduji video na YouTube... A najednou framerate videa dropne tak na 2-3 snímky za vteřinu a video je nekoukatelné...
Nevím co dělat, aktualizoval jsem drivery, ověřil integritu paměti u her, vypnul hardwarovou akceleraci u Chromu... Nic nepomohlo
Jinak internetová rychlost u mě je 47-49Mb/s a video pouštím ve FullHD 60FPS
Můj rig: i7-7700K 4*4,20GHz
nVidia MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G
CRUCIAL 2x8GB DDR4 2400MHz, CL16, Ballistix Sport LT

Neví někdo co s tím? Je to docela otravné :-/
Děkuji

Pamatuji časy, když se hrála hra, tak byl z toho člověk nadšen a nemohl se od toho vůbec odtrhnout (RTCW, Far Cry 1, Call of duty 4) a jakákoliv rozptýlení ho hrozně štvala. Tahle doba, kdy se spustí hra a u toho se dělá něco jiného je otřesná. Ať mi nikdo nepíše, že je to nostalgie, když dnešní hry jsou až tak zábavné.

Pretože:
A) má štyri oči :-D;
B) správa sa presne tak, ako vodiči kamiónov v reále, riadi a zároveň sleduje video. Potom sa divíme, že nejaký oný... vlezie na dialnicu v protismere, alebo zrámuje nejakú rodinu v osobáku.
V každom prípade - chová sa nelogicky.

Třeba to tvůj rig (nevím co to je a pátrat nebudu) nezvládá. Možná v něm máš nějaký malware. Nebo něco pohnojil MS, což se děje běžně. Také můžeš mít HW problém. Atd, atd.

Vím co s tím (a nebude se ti to líbit). Buď hrát hru nebo čučet na tytrubku.

Když jsem měl Windows 10 verzi 1803, tak to šlo bez problému, nyní po updatu to blbne a většinou mi jede grafárna na 100% ať je to jakákoli hra (ale vždy jen při hraní Steam hry), počítač jsem musel reinstalovat, kvůli bootres.dll, který byl kriticky poškozený, takže o viru bych pochyboval. Jinak když reinstaluješ systém, resetuje se ti nastavení BIOSu, takže i nastavení monitorů? Protože když jsem si pořizoval monitor, tak jsem musel změnit nastavení z IGD, na PEG...

Jinak když reinstaluješ systém, resetuje se ti nastavení BIOSu

- BIOS se ti urcite pri reinstalaci OS neresetuje. Oba pouzivaji jiné uloziste, OS je na "HDD" , kdezto BIOS v "PROMu".
* IGD/PEG je jen upresneni video vystupu bud za pouziti zbernice na PCIexpress nevbo IGP[APU ze strany CPU_Link. (intergovana grafika v CPU nebo v PCIe)

Dela to to samé kdyz mas tu hru ve FullSreen nebo Border ?
Pouzivas FreeSync nebo G-Sync ?
Zkousel jsi ten druhej zapojit pres jinej kabel jako HDMI nebo DVI, VGA ?
* Hlavne ho nastav tak, aby nebyl s tim prvnim jako spolecné rozliseni, tak by byl zavysli na frames toho prvniho monitoru.