Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ANNO 1404 CZ titulky

Ahoj.Lze u orig.nové hry ANNO 1404 s orig.cz.titulky nějak tyto titulky zvětšit?Nemyslím že bych měl špatný zrak,monitor mám 55 cm,ale číst ten piditext je prostě úmorné.Děkuji za jakýkoli podnět. Jirka N.

Zkus snížit rozlišení ve hře, třeba na 1024*něco. Vím, bude to asi vypadat mizerně, vyzkoušej těch rozlišení více..
Nebo pohledej přímo v nastavení hry, jestli tam taková položka někde není.

Další možnosti: pátrání v config. souborech, registrech. Případně pročítej Google: anno 1404 bigger font.

Hru nemám, hádám.

Ahoj.Vypadá to že snad bude nějaký prostor stran rozlišení,ještě zkouším.Mám Google a tak jsem použil to doporučené vyhledávání a našel jsem lidičky s podobným problémem.Zkrátka a dobře někomu dělá problém číst cokoli je ve hře na obrazovce,zmiňují tu samou lapálii u ANNO 2070.Konkrétní řešení/vylepšení jsem nenalezl.Jen pro doplnění,při psaní tohoto textu mám hlavu od monitoru 85 cm a vše co je na monitoru zobrazené čtu bez brýlí.Díky Jirka.