Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zakázat updatování určité hry na Steamu?

Ahoj, mám dotaz:

Na Steamu mám koupené GTA SA, kde občas hraju MP, hru mám downgradovanou na verzi 1.0 (hudba, módy, SA:MP). Nyní si Steam všimnul, že hra není "aktualizovaná" a snaží se mi update vynutit - v knihovně: "GTA SA update queued".

Jak proboha zabráním updatování této hry? Nechci každou chvíli downgradovat! V nastavení jsem našel pouze možnosti:

1) Always keep this game up-to-date
2) Only update when I launch it
3) High priority - always auto update this game before others

Budu vděčný za jakékoliv jednoduché řešení.

Díky, BrB

Nijak. Ale můžeš se Steamem vydrbat.

Zazálohuj si adresář hry jinam. Po "nechtěném" updatu hry prostě smažeš obsah (updatovaného) adresáře hry a nakopíruješ tam to ze zálohy. Steam má poznačeno, že update proběhl a už neotravuje. Tohle můžeš opakovat donekonečna. Několikrát ověřeno, funguje.

Existují i další možnosti, nastuduj tohle: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1086279994
(funguje na všechny hry, opět ověřeno)