Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokec: Narocne hry pro hardcore hrace

Volne navazuji na tohle tema, tam uz to bylo neprehledny.

Ze zoufalstvi nad polofunkcnosti Steamu a nefunkcnosti Risenu 2 jsem spustil Origin a zacal hrat Unravel.

Nedavam to, hra vypada na gameplayi jednoduse a jak pro male deticky, ale ve skutecnosti je to extremne narocny na spravne nacasovani stisku klaves na klavesnici a je to i hodne tezky co se tyce samotneho hrani. Vecne nevim co mam delat, abych se dostal dal a musim na youtube.

Asi toho necham, skoda 5 EUR co to stalo.
Změna kategorie, původně: PC hry (Kurt)

Je to teda sileny, vratil jsem se k tomu Unravel a je to teda extrem, pocitam, ze to novy Sekiro hadr proti tomuhle bazmeku. Za me hodne smejcka hra, hlavne mi vadi, ze jsem to poridil byt ve sleve za 5E a nikdo nikde nepsal, ze je to takovej hardcore bazmek, takze se vlastne cejtim dost podvedenej. V tyhle souvislosti totiz jsem zaslechl, ze jsou negativni recenze na Sekiro, ze je prilis tezky, ale pritom i ja vim, ze je to proste tezka hra, ktera neni pro me urcena, tudiz proc bych nekde daval minusy, ze je to tezky, kdyz to vyvojari rekli ferove dopredu a kazdej, kdo si to koupi, tak by s tim mel pocitat. Sprostarna mi to prijde u toho Unravelu, kde proste smejd vydavatel dela jakoby nic a pritom to je nehratelny.