Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje Steam

Zdar,

spustim a hlaska "Pripojovani k uctu sluzby Steam: (moje uzivatelske jmeno)"

nic se nedeje.

Restart PC nic, reinstal Steam klienta nic, vypnul jsem firewall nic, antivir nemam.

Co s tim delat dal?

Naposledy to fungoval o v nedeli, od ty doby nic.

Řešení:

Chyba byla v UPC routeru.

Bylo nastaveno: Ochrana branou firewall - stredni.

Je potreba to prenastavit na: Ochrana branou firewall - slaba.

---

Jsem totiz zjistil, ze mi nefunguje FTP, tak jsem do toho zacal stourat a stravil s tim dnesni dopoledne. :-/ Hlavne, ze uz je to ok.

Chyba byla v UPC routeru.

Bylo nastaveno: Ochrana branou firewall - stredni.

Je potreba to prenastavit na: Ochrana branou firewall - slaba.

---

Jsem totiz zjistil, ze mi nefunguje FTP, tak jsem do toho zacal stourat a stravil s tim dnesni dopoledne. :-/ Hlavne, ze uz je to ok.

Ty routery maji od UPC vlastni firmware, ikdyz je trochu rozdilny pro kazdy router, tak je to dost podobny. Jinak muj Technicolor TC7200 uz myslim UPC nedava, ale predpokladam, ze i na ostatnich to bude stejne:

Prihlasit se do administrace routeru od UPC. Nahore v modry lince menu UPRESNIT, vpravo uplne dolu na BRANA FIREWALL, najit na obrazovce "Ochrana branou firewall" a z rozbalovaciho menu vybrat Slaba (Low). Dole kliknout na policko "Ulozit". Potom jsem pro jistotu vypnul a zapnul router, ale nevim, jestli to bylo nutne.

Default volba bylo "Stredni", pak tam byly jeste volby Prisna a Maximalni (to uz by asi nesel internet vubec :-D) a naopak na druhe strane Slaba a Vypnuto, kdyby se nekdo firewallu na modem/routeru od UPC chtel zbavit uplne.