Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu minecraft na hratelné fps ?

Zdravím... delší dobu přemýšlím že si pořídím minecraft abych si odpočinul od rage na csgo a jen tak si stavěl pro chill... jenže já nevím jestli ho právě vůbec rozjedu...

PC:
Radeon RX560
8GB Ram
Intel Core i3

Díky.

Asi myslíš tu Java verzi. Rozjedeš, ale samozřejmě ne na maximum možného.

V prvé řadě nainstaluj do Minecraftu Optifine, https://optifine.net/home

Ve hře pak budeš zkoušet různá nastavení jednotlivých parametrů hry, hlavně dohlednost.
Hrát s původním texture packem nebo s nějakým náročným ve vysokém rozlišení, to také dost plynulost hry ovlivní. Z mé zkušenosti jsou také velikým zabijákem fps zapnuté (volitelné, jako addony) shadery.

Doporučuji si i pohrát s "launch" parametry hry.

---
V nejavové verzi hry, pro Windows 10, problémy určitě mít nebudeš, ale zapomeň na modifikace. Možná? něco málo existuje, ale placené.