Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uplay - zablokvaný účet

Dobrý den,

Při přihlašování do UPlay na mě vyskočila tabulka se slovy "Váš účet byl dočasně zablokován na 10 minut z důvodu chybných pokusů o přihlášení."

Mám tam nastavené automatické přihlášení, takže jsem heslo špatně zadat nemohl. Heslo jsem si potom pro jistotu ještě změnil.
Teď k věci, na Ubisoft support jsem se dočetl, že po 1 hodině by se měl účet odblokovat a já bych se mohl normálně přihlásit, jenže účet už mám takhle zablokovaný několik dní a stále se do něj nemohu dostat a nemohu ani kontaktovat podporu na jejich stránkách, protože při pokusu o přihlášení mi to opět napíše že účet je zablokovaný, ať to zkusím později.

Potýkal se někdo z Vás už s takovým problémem a vyřešil ho? Děkuji za odpověď.

Na kontaktovani podpory nepotrebujes heslo. Co jsem slysel, tak nejrychleji jejich podpora odpovida na Facebooku. Resitelne to urcite je, taky jsem mel zablokovany ucet, ale ja se do nej nemohl dostat kvuli dvou faktorovemu zabezpeceni, heslo jsem znal.