Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krádež peněz na steamu.

Cau­ko, je­den vy­maš­tě­nej par­chant mě okra­dl o pe­ní­ze na ste­a­mu (ne­o­kra­dl me o vě­ci ale pe­ní­ze) psal že mi po­šle ski­ny já po­slal pe­ní­ze (měl.vet­si ste­am le­vel) a on mi.ski­ny ne­dal tak­že mě okra­dl cel­kem o 20000 Kč, je to.nad 5000 tak­že dou­fam že mu po­řád­ně roz­trh­nou pr­del v base až tam bu­de nejmé­ně 30 let za pod­vod. Jak to na­hlá­sit na po­li­cii?

tak­že dou­fam že mu po­řád­ně roz­trh­nou pr­del v base

- Vlastni zkusenost ?
- Kontaktuj Steam. Platba byla provedena jak pres Steam, Paypal ? (jestli PP tak kontaktuj PP)
- Na Policici ? Ti se ti vysmejou, jestli jsi nepodepsal s tou druhou osobu smlouvu o prevezti vlastnictvi tech objektu za urcitou castku a dukaz o vyplaceni jen jeji casti tak zapomen ze skonci jinde jak v kosi.
* Steam bych kontaktoval jako prvni, ti maji nahled na ty vase prevody. Pak uznej sam, je to hloupost neco takového udelat. Mel jsi to kupovat po castech a ty platit postupne, treba po 500KC, dalo by ti to min casu jak ted neco resit a mozny kinder fuck by te stal par piv :beer:
IMHO nikdo jiny nez Steam s tim zkratka nic neudela, pri nejlepsim (po prokazani a dlouhé vymene se supportem steam) mu zablokuji steam ucet pro podezreni ze je ucet pouzivany k podvodu, tak kdyz bude chtit své veci a LVL zpatky tak ti to doplati co ja vim, je to zkratka hloupé co jsi udelal, tak jsi ted v hloupé situci.