Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krádež peněz na steamu.

Cau­ko, je­den vy­maš­tě­nej par­chant mě okra­dl o pe­ní­ze na ste­a­mu (ne­o­kra­dl me o vě­ci ale pe­ní­ze) psal že mi po­šle ski­ny já po­slal pe­ní­ze (měl.vet­si ste­am le­vel) a on mi.ski­ny ne­dal tak­že mě okra­dl cel­kem o 20000 Kč, je to.nad 5000 tak­že dou­fam že mu po­řád­ně roz­trh­nou pr­del v base až tam bu­de nejmé­ně 30 let za pod­vod. Jak to na­hlá­sit na po­li­cii?

tak­že dou­fam že mu po­řád­ně roz­trh­nou pr­del v base

- Vlastni zkusenost ?
- Kontaktuj Steam. Platba byla provedena jak pres Steam, Paypal ? (jestli PP tak kontaktuj PP)
- Na Policici ? Ti se ti vysmejou, jestli jsi nepodepsal s tou druhou osobu smlouvu o prevezti vlastnictvi tech objektu za urcitou castku a dukaz o vyplaceni jen jeji casti tak zapomen ze skonci jinde jak v kosi.
* Steam bych kontaktoval jako prvni, ti maji nahled na ty vase prevody. Pak uznej sam, je to hloupost neco takového udelat. Mel jsi to kupovat po castech a ty platit postupne, treba po 500KC, dalo by ti to min casu jak ted neco resit a mozny kinder fuck by te stal par piv :beer:
IMHO nikdo jiny nez Steam s tim zkratka nic neudela, pri nejlepsim (po prokazani a dlouhé vymene se supportem steam) mu zablokuji steam ucet pro podezreni ze je ucet pouzivany k podvodu, tak kdyz bude chtit své veci a LVL zpatky tak ti to doplati co ja vim, je to zkratka hloupé co jsi udelal, tak jsi ted v hloupé situci.

- Ono, zalezi jak se na to divas. Kdyz neco sbiras tak je to hlavne k tomu aby jsi na to potom jen cumel, nebo jen vlastnil at je to plastikové, nebo numerické, nebo papirové foto :-)
* Ale jinak v tomto pripade samozrejme souhlas. Navic je zcela mozné ze to bude jako pises dole jen nejaky kinder fuck.

Steam level o něčem vypovídá? :-? O čem? Vždyť je to jen čísýlko, které často vyjadřuje jen to, kolik ten konkrétní člověk vyhodil peněz za kraviny. Za pořízení nové hry je 1 XP, za sadu nesmyslných kartiček, které musíš zkompletovat koupí od těch chytřejších, 100 XP. Gaben se směje, z každé transakce se sypou procenta a chudší duchem se smějí, že mají vysoké XP ]:) Na druhé straně je dobře, že existují trdla, které koupí kdejakou pitomost, bez nich bych ty tisíce kartiček a podobných krámů neměl komu prodávat.

Parchant to je, když ti neposlal texturu pistolky či čeho. Ale proč vymaštěný? Tohle mi spíše pasuje na kupujícího takových hovadin. Normální člověk by tohle (snad?!) za ty prachy přece nekoupil..

Nic ve zlém, lehce nabyl, lehce pozbyl, příště třeba budeš chytřejší.

---
To nahlášení na policii bych rád slyšel :-p

psal že mi po­šle ski­ny já po­slal pe­ní­ze

Chtel jsem mu napsat, at na policii nechodi, protoze pokud naletl na toto, tak ta zkusenost ma cenu zlata, 20 tisic je skoro zadarmo. Ovsem nakonec jsem si ten prispevek nejprve rozmyslel, neverim te historce. Je Silvestra a nektery lidi jsou pod parou uz od rana a tohle je podle me jen pokus o vtip.

Prepáč ale toto je trochu tvoja hlúposť, že si takéto veľké peniaze posielal neznámemu človeku ako prvý. V CS:GO komunite CZ/SK existujú middlemani, ktorí sú overení s dobrou reputáciou a veľa úspešnými obchodmi (ak by niekoho okradli, sami by si pokazili kšeft, keďže sa im za to platí). Čo s tým už teraz môžeš urobiť neviem, nemyslím si že by sa polícia šla pretrhnúť, aby si peniaze získal spať, jedine asi ak máš nejaké konexie. Peniaze ti totižto neukradol priamo z tvojho účtu bez tvojho vedomia, poslal si mu ich ty sám úplne dobrovoľne a na vlastné riziko, čiže to oficiálne krádež podľa mňa ani nie je.

Akým spôsobom si peniaze posielal? Prevod? Paypal? Môžeš sa pokúsiť to nejako riešiť u svojej banky a žiadať o storno platby, netuším však či je niečo také možné.