Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vy a hry

Čau jak jste na tom s hrami hraje tady někdo nějaké hry, a jak je to s mikrotransakcema u vás všude se píše že pouhé 1% hráčů dává peníze do hry tak chci zjistit jak to je. Máte radši f2p hry nebo s příběhem?

Mikrotransakce mi nevadí, pokud za to nechtějí nehorázný prachy a není to vyloženě Pay to win.
Hraju WoT a to se dá hrát i bez kupování čehokoliv za prachy. Prémiový účet přináší rychlejší postup a víc kreditů do hry, ale v samotné bitvě to nikoho nedělá lepším. Prémiový tanky se dají občas získat i zadarmo. Občas do toho nějaký prachy vrazím, koupím si prémiový účet, občas nějaký ten tank. A beru to z několika pohledů:
- nechlastám, nehulím, tak 250 Kč za měsíc za premko nic není. Jiní to prohulí za tři dny, nebo za večer v knajpě.
- makám, vydělávám, takže mi nevadí utratit pár peněz za hru, co mě baví. Nejsu už studentík (= nemám prachy)
- hra je sice zdarma, ale její provoz se zaplatit musí, jinak to skončí

Jinak hraju i singlovky s příběhem, především RPG. Bez příběhu by RPG bylo mrtvý.

Mezi těma opravdu dobrýma se jich najde víc, protože mají pocit, že jsou něco lepšího. Se nedivím. Tak mně dal pecku jeden magor kvůli ťukancu na začátku. IMHO idioti, co si tankama zvyšují mrzký ego.
Tu eliminaci neschopných vidím na statistikách XVM, s devítkama, ale hlavně s desítkama jezdí jen minimum červených hráčů.