Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spekulace, vrátí se Steam flash sales?

Zítra, tipuji že v 19:00 SEČ, by to mělo vypuknout, hlavní slevová akce Steamu. Prý v termínu 20.12.2018 - 3.1.2019.
Zaregistroval jsem na různých webech, že by se snad(?!) měly po letech vrátit tzv. flash sales, tedy mimořádné slevové akce, trvající jen několik (8) hodin, kdy vybrané hry byly za ještě lepší ceny.

Snad to bude pravda, wishlist mám celkem narvaný, ale výše "běžných" slev mě zas tak moc neoslovuje.

Je to v pokecu, tak si zatipujme :-)

Já myslím, že je to planá naděje. Ale rád bych se mýlil. Co vy?

Ten Sniper Elite 4, poridil jsi normalni nebo deluxe?

Protoze co jsem zahledl v recenzich, tak byly stiznosti na to, ze u normalni verze hry je polovina inventare zamknuta a napsano u toho DLC, takze je to pak dost otravne. Pritom sleva je na 12E normalni verze a 18E ta deluxe. Rovnou rikam, pro me je 18E za hru, kterou bych si mozna (teda nic co bych musel mit) nekdy zahral moc.

Jsem vzal normalni. To, ze DLC pridava veci/brane je normalni, meli to tak i v trojce (koukam ze tam mam treba SE3-Sniper rifle pack, SE3-US Camouflage Rifle pack...). A maji to i jine hry. Nevim proc zrovna tady nad tim lidi skuhraji.

Kdyz se ti to bude libit, muzes si pozdeji dokoupit season pass zvlast, kdyz budes chtit jen urcitou vec/zbran/mapu, muzes koupit jen jedno DLC.
https://store.steampowered.com/search/?term=%22sniper+elite+4%22