Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spekulace, vrátí se Steam flash sales?

Zítra, tipuji že v 19:00 SEČ, by to mělo vypuknout, hlavní slevová akce Steamu. Prý v termínu 20.12.2018 - 3.1.2019.
Zaregistroval jsem na různých webech, že by se snad(?!) měly po letech vrátit tzv. flash sales, tedy mimořádné slevové akce, trvající jen několik (8) hodin, kdy vybrané hry byly za ještě lepší ceny.

Snad to bude pravda, wishlist mám celkem narvaný, ale výše "běžných" slev mě zas tak moc neoslovuje.

Je to v pokecu, tak si zatipujme :-)

Já myslím, že je to planá naděje. Ale rád bych se mýlil. Co vy?

Nic takového jsem nikde nezaslechl.
Od té doby, co byl zaveden Refund, je tato varianta v podstatě vyloučena a moc světle to teda nevidím, i když vzpomínám, jak jsem vždy napjatě 3x denně pokukoval, co nového se ve slevě objeví. Flash, daily, slevy z votingu, mělo to své kouzlo.

Zitra? To mozna tak o pulnoci. Hlavni vydavatelske dny jsou streda a patek (streda hlavne amerika a patek evropa).

Flash sale jsou blbost, neco koupis, pak to prdnou do flash sale tak musis refundovat a prekupovat za nizsi cenu... Nesmysl. Maximalne ze by tam davali hry co jinak v akci nebudou.

Jo, rikal mi to kamos, zitra to v 19:00 vypukne, ovsem tradicne pocitam, ze servery budou do pulnoci zahlceny, takze se kouknu az dalsi den. Ikdyz teda ja nic ke koupi neplanuju, nemam uz ve wishlistu nic vyjma rok dva starych her, ktere ale nema cenu kupovat, protoze jsem zasobenej na nekolik let dopredu a navic u tech her potrebuju nejprve odehrat starsi dily.

ELEX jsem koupil na GOGu ted pred par dny v zimni sleve, takze nepocitam, ze byh mel porizovat neco dalsiho.

O tich flash sales nic nevim, porad to sledovat bych stejne asi nic nestihl.

Nevim, jestli ti to psat, ale pokud to nebyl nutny nakup, protoze se to chystas hrat ted, tak mozna chyba: Assassin´s Creed: Syndicate mel zatim nejnizsi cenu na UPlay tech 16E, co stoji ted ve sleve, jenze na Steamu uz bylo drive i 14E, tudiz momentalne nic moc. Tuhle hru mam v planu take, ale bud az se k ni postupem v serii dostanu nebo az bude do 10E.

A kdyz uz sem pisu, tak at nepisu dalsi koment, tak pujdu do:

Middle-earth: Shadow of War za 10E a mozna do Sniper Elite 4 za 12E, ikdyz to mozna necham az na priste, jeste uvidim.

Ten Sniper Elite 4, poridil jsi normalni nebo deluxe?

Protoze co jsem zahledl v recenzich, tak byly stiznosti na to, ze u normalni verze hry je polovina inventare zamknuta a napsano u toho DLC, takze je to pak dost otravne. Pritom sleva je na 12E normalni verze a 18E ta deluxe. Rovnou rikam, pro me je 18E za hru, kterou bych si mozna (teda nic co bych musel mit) nekdy zahral moc.

Jsem vzal normalni. To, ze DLC pridava veci/brane je normalni, meli to tak i v trojce (koukam ze tam mam treba SE3-Sniper rifle pack, SE3-US Camouflage Rifle pack...). A maji to i jine hry. Nevim proc zrovna tady nad tim lidi skuhraji.

Kdyz se ti to bude libit, muzes si pozdeji dokoupit season pass zvlast, kdyz budes chtit jen urcitou vec/zbran/mapu, muzes koupit jen jedno DLC.
https://store.steampowered.com/search/?term=%22sniper+elite+4%22

já právě nehrál ani předchozí, ale díky tomu x-ray jako výuka anatomie proč ne, tak efektní ustřelení koulí jsem neviděl v žádné jiné hře, ale to je tak všechno nejlepší na té hře, pak už je to jenom, že mě to vyhodí na mapu a zlikviduj cíle, což se asi po chvilce omrzí a začne trochu nuda...

Takze asi staci jenom ta zakladni verze. Z tech dvou DLC ma jedno vyslovene spatne hodnoceni a druhe o neco lepsi, ale asi taky zadny zazrak.

Tady asi nikdo z poradny tu hru nehral co? Ze by dal vedet, jestli je to opravdu tak spatne?