Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě hry na Steamu jako dárek.

Dobrý den,
chtěl bych koupit na Steamu hru jako dárek; viděl jsem tam takovou možnost.
Prosím někoho, aby mi poradil: dostanu jen kód ke hře a ten pak někomu dám?
jak dlouho platí ten kód, než se aktivuje?
Děkuji za odpovědi.

A lze nějak někde koupit jen kód ke hře?

Ano, ale ne na Steamu.
Třeba na GamesPlanet.eng (nebo .de), Humblebundle, Fanatical, WinGameStore atd.
(prověřené obchody, na těch jiných* bych to nekupoval)

-------
* nebudu raději jmenovat, ale znalci tuší… takové ty, které měly problémy s nákupy kradenými kreditkami atd.