Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vs PS4

Ahoj,

můj pc už nezvládá moderní hry na ultra výkon a tak uvažuji o koupi PS4.

Jak je na tom ps4 s výkonem her.

Pokud mám stejnou hru na pc a ps4 budou kvalitou (graficky) stejné? Přecejen ps4 je levnější, tak bych čekal že na něm nebudou hry tak "hezké".

Díky za odpovědi.

codforever 14.11.2018 21:46
codforever
To je samozrejme nesmysl, u te VR, ktera se nepripojuje na PC, ti dojde za 2 hodiny baterka a musis…
RedMaX 14.11.2018 22:23
RedMaX

Ano, vážne.

Predpokladám, že si nehral TR na PS4, že nie? Zato ja som hral na PC (na Ultimate) a aj na PS4 s odstupom asi jedného mesiaca a PS4 verzia bola proste lepšia. A to, že v komentoch pod nejakým videom nejaký individuály píšu, že sa im zdá Lara "krajšia" na PC verzií neber vážne...

Neni to o vkusu, proste ma blbej zrak, jinak to neni mozny, nakonec i PS-kari uznavaji, ze jsou hry na PC graficky lepsi, ale obvykle zaroven dodavaji, ze nechteji mit PC bednu v obyvaku a PS je pro ne vhodnejsi, coz nikomu neberu a chapu potrebu mit konzoli. Jinak dost casto maji lidi s konzoli i herni PC, zalezi hodne od toho co hrajou, od toho by se mel odrazit i tazatel.

PS4 není levnější, ale dražší. PC vyhrává ve všech směrech, je levnější, výkonnější, myšovější a je to dlouhodoběji podstatně levnější než cokoliv jiného, ten kdo napíše, že je PS4 levné, ba dokonce, že je to levnější než pc, tak je někdo, kdo vidí maximálně týden dopředu. Koupit PS4 by opravdu byla školácká chyba.

Sám odjakživa používám na hry jen PC, PS jsem neměl v životě v ruce, ale poslední dobou mě strašně láká jeho koupě kvůli exkluzivním hrám, které na PC nejsou...

Takže bych u tebe volil hlavně podle toho, co chceš hrát. Za těch pár tisíc co by jsi dal za playstation by jsi mohl vylepšit svůj stávající PC, nebo koupit jiný - dnes už se dá na bazosi sehnat slušný herní PC, na kterém si zahraješ i nejnovější hry na dobré nastavení kolem 10tis.
Pokud ti je ale bližší ležet na gauči a ovládat gamepad tak směle do PS.

Neni to odpoved tazateli, ale jestli hledas nove zazitky a mas slusne herni PC, tak ti radim, kasli na PS a jdi do VR. Vcera jsem stravil u kamose pul dne poprve v Oculus Rift a je to naprosta dokonala fantasie.

Sam teda vim, ze z casovych duvodu to porizovat nebudu - zatim, ale pockam, protoze ma prijit i nejake kvalitni VR, ktere by se nemuselo pripojovat do PC a to bych pak vyuzil na chalupe a ten cas tam na to mel, nicmene nechodit do prace a mit opravdu vic volneho casu, tak bych si to poridil hned. Sice i pro PS k dispozici VR je, ale jsou to dalsi penize navic, takze kdo ma slusne PC a hleda nove zazitky, tak fakt doporucuju v prve rade jit do VR!

To je samozrejme nesmysl, u te VR, ktera se nepripojuje na PC, ti dojde za 2 hodiny baterka a musis dobijet, takze to tyhle konce nabrat nemuze. :-) Jinak jo, fakt je, ze mit ten Oculus Rift, tak bych se asi musel hodne premlouvat, abych sel do prace, protoze ten stupen reality uz je fakt velkej, ale zase na druhou stranu i ted se obzvlast v pondeli rano musim premlouvat, abych do prace sel, kdyz mi treba ted aktualne stoji hrdina v Two Worlds 2 nekde ve Swallows a ja misto toho musim nekam pres Prahu do sichty. A nerikej, ze tobe to na mysl neprijde, to bys u me nebyl zadnej poradnej hrac Call of Duty. ;-)