Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Resident Evil 5 Sejfy

Prosím nevíte někdo jak se v této hře zbavím uložených her, inventáře a všeho čeho jsem ve hře dosáhl? Abych prostě mohl začít od začátku s čistou instalací hry? Odinstalace hry nepomůže, v dokumentech je jen config, ne sejfy. Vůbec nevím jak se sejfů zbavit. Přímo ve hře to smazat nejde a někde v PC je to teda pečlivě skryty. Nikde na netu jsem odpovědi nenašel, nebudu kvůli hře formátovat disk. Děkuji za rady

On je průser že všichni mají steam ve složce "program files", ale já ho tam prostě nemám. Mám ho jen v "users" a v "programdata" (skrytá složka), ale id hry 21690 není nikde. Jistě že někde na disku to najebany je poněvadž mě to ve hře oxiduje, ale nemám žádnou šanci to najít. Moc rád bych to z disku smahnul, to ale nemůžu když nevím kde to je. Moc děkuji za pomoc, ale v tomto mi není pomoci :(. Ach jo a to je můj druhý nejoblíbenější Resident

Už to mám:

"C:\Users\Ondra\AppData\Roaming\Steam\CODEX\21690\remote -savedata"

A aby toho nebylo málo "AppData" je skrytá složka, takže bylo třeba zapnout aby se zobrazovali. Tak mi řekněte jak má tohle běžný smrtelník najít! Mám v PC +- pořádek, ale kam se sejfy budou ukládat na to se hra prostě neptá a vytvoří si skrytou složku zavrtanou hluboko do disku.
Tak konečně smazáno a mnou donucený mučedník může začít hru s čistým štítem. Teď jen přemýšlím jakou obtížnost zvolit pro holku ztrácející se v 3D hrách. Chris to v sérii RE má nejtěžší ze všech postav, takže na 80% budu muset zvolit easy obtížnost