Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Resident Evil 5 Sejfy

Prosím nevíte někdo jak se v této hře zbavím uložených her, inventáře a všeho čeho jsem ve hře dosáhl? Abych prostě mohl začít od začátku s čistou instalací hry? Odinstalace hry nepomůže, v dokumentech je jen config, ne sejfy. Vůbec nevím jak se sejfů zbavit. Přímo ve hře to smazat nejde a někde v PC je to teda pečlivě skryty. Nikde na netu jsem odpovědi nenašel, nebudu kvůli hře formátovat disk. Děkuji za rady

Děkuji za radu, ale hledali jsme to i anglicky a přesně jak říkáš, !!nic nefunguje!!. V dokumentech-capcom-RE5-je jen "config" (texťák nastavení grafiky, ovládání, ...), žádny sejfy hry a "program files-steam,....", tuto složku ani nemám, tu hra rozhodně nevytvořila. Prostě sejfy této hry jsou vryty někde na disku PC, ale nevíme kde. Když se hledali nějaky složky či soubory např ve win XP hned všechno našli, jenže funkce hledání v win 10 je zcela nefunkční, takže není možnost jak se sejfů hry zbavit i kdybych věděl jejich název

Má to Steam cloud? Pokud ano, vypni to.
Podívej se do registru. Spousta her co mám, ukládá si informace o postupu hrou právě (a jen!) tam.

Ještě se mi nestalo, abych nenašel save nějaké hry, co mám. A je jich mnoho a mnoho set, možná tisíc.
Rezident Evil hry ale neznám, jdou naprosto mimo můj zájem.

Tak mě se to taky u jiné hry nestalo. Buď byly sejfy přímo ve složce nainst. hry, nebo v dokumentech, nebo v ulož. hrách mého profilu. U této hry je prostě nikdy nenajdu. Tam kde by měli být je jen jeden malej soubor s nast. pár grafických věcí, sejfy prostě ne :(. Steam cloud hra nemá a podívat se do registru, nejsem si jist do kterého a kde se nachází, v pc narážím na víc registrů. Hra je "gold edition" (pár ptákovinek navíc), ale nevím jestli se sejfy ukládají jinam než u zákl. verze hry
No škoda že hra jde mimo tvůj zájem

V "users- veř. dokumenty" mám složku "steam- codex" tam je několik složek majících v názvu čísla. V každé z těchto složek jsou složky "local" a "remote" ve dvou jsou hry, ostatních 5 je prázdných. Nevím jestli tohle je ta správná steam složka, ale zde se sejfy této hry taky nenachází

A jinak hra teď ani nenabízí "new game" jen výběr kapitoly a celý můj inventář, finance, poklady, možnost nákupu veškerých zbraní a prostě všeho čeho jsem ve hře dosáhl. Že by si někdo jiný chtěl zahrát hru s čistým štítem a všeho od začátku dosáhnout sám, tuto možnost hra nenabízí!! To je prostě úchylny!!

On je průser že všichni mají steam ve složce "program files", ale já ho tam prostě nemám. Mám ho jen v "users" a v "programdata" (skrytá složka), ale id hry 21690 není nikde. Jistě že někde na disku to najebany je poněvadž mě to ve hře oxiduje, ale nemám žádnou šanci to najít. Moc rád bych to z disku smahnul, to ale nemůžu když nevím kde to je. Moc děkuji za pomoc, ale v tomto mi není pomoci :(. Ach jo a to je můj druhý nejoblíbenější Resident

Už to mám:

"C:\Users\Ondra\AppData\Roaming\Steam\CODEX\21690\remote -savedata"

A aby toho nebylo málo "AppData" je skrytá složka, takže bylo třeba zapnout aby se zobrazovali. Tak mi řekněte jak má tohle běžný smrtelník najít! Mám v PC +- pořádek, ale kam se sejfy budou ukládat na to se hra prostě neptá a vytvoří si skrytou složku zavrtanou hluboko do disku.
Tak konečně smazáno a mnou donucený mučedník může začít hru s čistým štítem. Teď jen přemýšlím jakou obtížnost zvolit pro holku ztrácející se v 3D hrách. Chris to v sérii RE má nejtěžší ze všech postav, takže na 80% budu muset zvolit easy obtížnost