Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS hry s otevřeným světem

Ahoj.. dnes jsem dohrál crysis 1 a neskutečně mě to bavilo.Ten otevřený svět je libovka.Doporučíte mi nějaké další hry s otevřeným světem ? Přemýšlím nad borderlands 2 ale nevím jestli mi tam nebude vadit ta kreslená grafika.Díky

S Oblivionem si nějaké problémy nepamatuji, dohrál jsem to skoro komplet (hlavní linii, spoustu nepovinných questů, celé první DLC a velký kus Shivering Isles). Neměl jsem tam ale moc modifikací, snad jen češtinu a pár grafiku vylepšujících věcí: hires textury, lepší voda, lampy na cestách, počasí, zkrácení noci, kočky a nahaté baby.

Skyrim, to je větší problém, v té 32 bitové verzi jsem už za hranicemi toho, co engine vydrží. Přecházím proto na tu 64-bitovou, modifikací je už spousta, čeština funguje (u některých modifikací si ji snadno dodělám), Danariel Stormbow :-p funguje, koncem měsíce se dám do kompletní instalace, v případě zájmu mohu pak poskytnout svůj log. Vše budu dělat přes Mod Organizer. Bohužel, musí se začít nová hra, savy nejsou(?) přenositelné.

F3 a FNV: tam jsem nikdy problémy nezaznamenat. Hraju to ale prakticky bez modifikací (kromě CZ).