Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V - fps dropy

Zdravím, vie mi niekto prosím poradiť aké nastavenia urobiť v GTA V pre plynulé fps? Nastavila som si všetko na normal, keď stojím na mieste ukazuje mi 45-50 fps, keď sa však pohnem (nezáleží na tom či pešo, na aute alebo či mi práve beží cutscéna) mám sústavne pár sekundové záseky a dropy na 1-2 fps. Skúšala som dokonca nastaviť aj rozlíšenie 800x600 a robí to presne to isté. Nemám nejaký výkonný comp ale nechce sa mi veriť, že by mi to ani v 800x600 nedokázalo plynulo bežať, keď taký Zaklínač 3 mi ide na HD plynulo na 25 (+- 3) fps. To má tá hra tak zlú optimalizáciu alebo kde môže byť problém? Viem, že prehrievaním ntb to nie je, teploty si sledujem a sú v norme. Ďakujem za rady.

moje pc:
Intel(R) Core(TM) i7-6500U CPU @ 2.50GHz
NVIDIA GeForce 930M 4 GB
RAM 8 GB DDR3
Win 8.1 Pro 64-bit

Nastavila som si všetko na normal

Tak skus teraz nastaviť všetko na "very low" + daj to na 800x600. GTA V som síce nehral, takže neviem aké tam sú nastavenia. No vypni úplne všetko čo tam je. Daj to na low/off. Hlavne tie typu anti-aliasing atď. Ak to bude robiť stále, tak potom skus preinštalovať hru.